Pinhani

Yok önemli bir konu değil şirketiniz bize bu konuda yardımcı olcak,alışık olduğumuz olaylar bunlar , promo cd ler ya üzerine kayıt edilmemiş veya eksik geliyor bu sony gibi şirketlerde bile yaşadığımız sorunlardan biri insanlık hali sonuçta unutkanlık normal bişey :)

ilginize tekrar teşekkürler , sizin bu sıcak tavrınız gerçekten bizim çok hoşumuza gidiyor bazı firmalar şarkılarını çaldırmaya teşvik için cd yanında çikolata,oyuncak,çanta vs. ürünler yolluyor ki çok komik :D

biz ise pinhani grubunun kayıtını samsuna ulaşana kadar daha önce edinmek ve bunu bir dinleyenimize armagan etmek için grubun promosunu istiyoruz , samsuna ulaştığında albümü ilk alanlardan birisi ben olcam (=

elimden geldiğince samsunda kayıtınızı dinlettirmeye çalışıyorum şu an 2 radyoda yayında biri sadece samsunda diğeri ise orta karadeniz de yayın yapan bir radyo umarım karadeniz insanı bu temiz sesleri sever ve biz bu sesleri samsunda canlı dinleme mutluluğunu yaşarız :)

heehehe çikolata şeker mi :) garip tabi evet. komikte ayrıca. en kısa zamanda size ulaştırırız.

bizde sizleri cok sevdik. turkrock forumda görüp bizleri radyonuza konuk ettiniz ve sizi dinleyenlerin evlerine, işyerlerine, arabalarına ...vs bu bizi cok sevindirmişti. hemen sarıldık telefonlara. samsunda ki tanıdıklara haber verdik onlarda sizin sayenizde bizi dinlediler internetle alakası olmadıkları için bizi ilk sizlerden dinlediler.

..................

aksaklık için tekrar özür dileriz iyi çalışmalar!!!

neden görüntüsüz olmuyor bu işler neden bu kadar takıntılıyız m.k.

ille klip mi olcak sonra bu klip kral da ve kral dan farkı olmayan dream tv de döncek orada çoğunluğu bu müzikle alakası olmayan insanların bi iki tını veya görüntü hoşuna gidecek album daha çok satacak firma kazanacak sanatçı kazanacak sonra kazanma hırsına düşcek ayiyy ne diyorum herneyse bu album klipsizde götürür kendini biraz uzun sürer ama bu iş olsun :)

şarkıları indirdim..gerçekten çok güzeL şarkılar..müzik olarakta söz olarakta..tebrikler.en kısa zamanda albümüzü de alıcam :)

albümü istanbul galleria piccatura müzikde bulabilirsiniz.ayrıca bu albümün demo halindeyken dinleme fırsatım olmuştu o sıralarda sinan'a klip çeker artık mustafa abi diye takılıyorduk mustafa abi klip çekecek mi sinan'a?

parçanız rock yayınlarında istek görmeye devam ediyor,bu zamana kadar e-mail adresimize 5,6 mail aldık bu şarkı kime ait diye bu cumartesi proğramımda albumu detaylı olarak tanıtcam , her parcadan 2 dk. dinletip bi dinleyene promoyu hediye etcem bir sakıncası yoksa (=

ben de samsun dan sevgilerimi göndermek isterim :)
sitedeki 3 şarkıyı da çok beğendim ellerinize yüreklerinize sağlık..sizleri samsun da görebilmek umuduyla artık ne diyeyim :D

başarılar..

deyyus demiş ki:
parçanız rock yayınlarında istek görmeye devam ediyor,bu zamana kadar e-mail adresimize 5,6 mail aldık bu şarkı kime ait diye bu cumartesi proğramımda albumu detaylı olarak tanıtcam , her parcadan 2 dk. dinletip bi dinleyene promoyu hediye etcem bir sakıncası yoksa (=

programınız umarız iyi geçmiştir.
promosyon cdmiz kime gitti acaba???

ilginiz için çok tesekkur ederiz.

sevgiler.

larien demiş ki:
deyyus demiş ki:

programınız umarız iyi geçmiştir.
promosyon cdmiz kime gitti acaba???

ilginiz için çok tesekkur ederiz.

sevgiler.

bu hafta malesef işim çıkması sonucu şehirdışına çıktım cumartesi,proğramı gerçekleştiremedik haftaya artık detayları burda belirtirim ilginize teşekkürler ;)

larien dostum ben batmandayım burdaki arkadaşlara sizi dinletiyorum..dönbak dünyaya adlı calışmanızı beyendim gercekten hoş olmuş başarılar :LOL:

murat_72 demiş ki:
larien dostum ben batmandayım burdaki arkadaşlara sizi dinletiyorum..dönbak dünyaya adlı calışmanızı beyendim gercekten hoş olmuş başarılar :LOL:

biz batmana yollamıştık albümü, siz radyo yüksel den misiniz?
batman 2154666 telefon numarası.

Kutluyorum grubu.
Tesadüf eseri buldum grubu. Şarkılarını dinledim. İlk dinlediğim şarkı "İstanbulda" ydı. Hani çok güzel birşey bulursunuz veya birşey olur sevinirsiniz ya öyle bir sevinç yarattınız bende. ü
Benim genel olarak dinlediğim tarzla alakası yok grubun tarzının ama yaptıkları işi o kadar kaliteli yapmışlar ki bence her müzik dinleyicisine hitap edebilirler.
Sözleri yazan ve vokal yapan arkadaşı ayrıca kutluyorum çok başarılı.

Promosyon çok önemli umarım kısa zamanda iyi yerlere gelebilirsiniz ve kaybolup gitmezsiniz yoksa yazık olur...

sinan ı ilk gordugumde sarılıp,tebrik edecegim... duygularımı bu kadar iyi anlatabilir mi bir insan ya??? gercekten cok begendim albumu... istanbul'da ozellikle su aralar yasadıklarımı cok iyi anlatıyor... hayatlarımız paralellik gosteriyor sanki :) cok uzaklara dalıyorum bu sarkıyı dinledigimde...ben en cok hele bi gel,istanbul'da,unutuldular,don bak dunyaya ,beni al ı begendim... ama bos sarkı yok albumde... elinize saglık...

larien ben radyoda değilim ama o arkadaşları tanıyorum..ben gitaristim batmanda burda grupla calıyorum..tabi sizin şarkılarıda calıyoruz :LOL: hele bi gel....dön bak dünyaya.. :metalhead

Geri