Prosesörü Bilgisayara Bağlamak.

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda yasin470 tarafından 11 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Meraba arkadaşlar bugün elime boss me 25 prosesör geçicek.. Bundan önce harici ses kartı kullanıyordum. kafama takılan sorunsa mesela bu ses kartıyla me 25 i birbirine bağlayınca ne fark olur? çünkü forumlarda okuduklarıma göre usb girişinden ses kartına bağlayıp bilgisayardan alıyorlarmış sesi. Bu şekilde daha iyi tonlarmı alırız? ve bu nasıl yapılır?

2. Yokmu yardım edebilecek birisi

3. ME25'i incelemedim, fakat doğrudan usb kayıt imkanı olan prosesör ile gitar sinyali daha az kayıpla kaydedilir, tercih edilmelidir.

4. Evet o şekilde bağlayabilirsin, ses kartı gibi davranıp kayıtları direkt dijital olarak kayıpsız ve gecikmesiz alma şansın mevcut. Zaten takınca sürücülerini otomatik bulur ya da indirirsin siteden, sonra da direkt bağlarsın, tabii ses alman için hoparlörü de me25'e bağlaman gerekir, çünkü diğer ses kartın offline konumuna geçecektir.

5. Biraz sabret, tavsiyeleri iyi oku, yarın ses kartımı yaktım diye gelme bak buraya :D

antbalci bunu beğendi.
  6. tamam arkadaşlar saolun. anladım :)

Bu Sayfayı Paylaş