İllegal (Alternatif,Türkçe Rock)-izmir

Yeni afişimiz hayırlı uğurlu olsun. Yeniden düzenleyip daha iyi bir şey çıkarana kadar idare edin :)

illegalafis.jpg

slm illegal...sizi bi kaç defa naz .da dinlemiştim ama kim olduğunuzdan bi haberdim...evet bugün ve şu saat itibarı ile öğrendim...grubun ismi müthiş...tam müziğinizi ifade ediyor:) ne de olsa rock yapıyosunuz..
başarılar dilerim..bu arada afişler gerçekten pek bi şirin olmuş...elinize sağlık:)

offended demiş ki:
slm illegal...sizi bi kaç defa naz .da dinlemiştim ama kim olduğunuzdan bi haberdim...evet bugün ve şu saat itibarı ile öğrendim...grubun ismi müthiş...tam müziğinizi ifade ediyor:) ne de olsa rock yapıyosunuz..
başarılar dilerim..bu arada afişler gerçekten pek bi şirin olmuş...elinize sağlık:)

Ben de şu an itibarı ile programdan yeni döndüm ve çok yorgunum :) Uyumadan hemen önce böyle güzel yorumlar almak gerçekten harika :) Teşekkürler, haftaya görüşmek dileğiyle ...

offended demiş ki:

slm offended, ilgin için teşekkürler.. bu arada sevgili vokalistim ulas afiş konusunda daha gerçeğe uygun davranacaktır umarım :p

hayııııır afişe dokunmayın..ya da dokunun eralp e dokunmayın :D .karikatürlerde gerçeğe en çok eralp inkisi benziyo ne yalan sööliim afişin genelini de çok beğendim.ulaşcım ellerine sağlık!!!

ulaş, cumartesi günü programınıza gelmek istiyordum fakat son anda bir aksilik çıktı. en kısa zamanda gelip dinleyeceğim. umarım senin şarkılarındanda çalıyorsunuzdur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

diamond_dust demiş ki:
hayııııır afişe dokunmayın..ya da dokunun eralp e dokunmayın :D .karikatürlerde gerçeğe en çok eralp inkisi benziyo ne yalan sööliim afişin genelini de çok beğendim.ulaşcım ellerine sağlık!!!

:) Şimdi Eralp'imin hakkını da yememek lazım. Sanırım onu çizmeye çalışırken biraz acımasız davranmışım. Zaten en sevimli onun karikatürü olduğu için çok dikkat çekti. Bu arada soundchecklere yetiş de yine çalalım seninle 3-5 parça :)

nikopol demiş ki:
ulaş, cumartesi günü programınıza gelmek istiyordum fakat son anda bir aksilik çıktı. en kısa zamanda gelip dinleyeceğim. umarım senin şarkılarındanda çalıyorsunuzdur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Çağlar galiba sensin. Yeni grubun hayırlı olsun. Maalesef grupta herkes eski müzisyen olmasına karşın daha 1 ay gibi bir süredir birlikte çaldığımız için benim bestleri çalmaya başlamadık. Ama en yakın zamanda Mavinci Gün besteleri İllegal yorumuyla çalınacak. Cumartesi bekleriz efendim :) ...

bence de afiş çok güzel olmuş:) değiştirmeyin yani. tunç a katılıyorum. ayrıca eralp de de bir gariplik yok bence :)

herkese istanbuldan selamlar. burcu

illegalgitar; galiba sen şu perdesiz çalansız.valla helal olsun..tam göremedim hangi ekipmanın var ama sound cok iyi,izmirde birsürü grup dinledim biliyorum hepsini..tüm gruba başarılar ayrıyetten...

evet dostum benim..çok teşekkür ederim yorumların için..sınırlı imkanlarımız dahilinde elimizden geldiğince iyi bir sound almaya çalışıyoruz..henüz aklımdan geçen ekipmana ulaşamadım..inşallah daha iyi olcak ilerleyen zamanlarda...tekrar teşekkürler...

wallaha gençler ben de bi yorum yapayım şu afiş hakkında. eralp kimseye kızmasın bi kerem çünkü o afişte hani şu hiç bana benzemeyen kahverengi saçlı elemanti var ya işte o benim. Ama ben şikayetci değilim. ULAŞımı üzeceğime kahverengi bıyıklı olurum ne yapalım. madem resim bana benzemedi ben resme benziyim.

diamond_dust demiş ki:

bu nedir ya, bir afiş muhabbetidir almış gitmiş.. 8) başrolde olmak güzeldir ama olaya şöyle ciddi bir yorumla farklı boyut kazandırayım.. "hoşa giden her zaman gerçek demek değildir.. hatta aksine insanlar gerçeğe en uzak hayallerden daha çok hoşlanırlar, çünkü gerçek olmayan ulaşılamayandır ve ulaşılamayan her zaman tatlıdır, yoksa hayatın ne tadı kalırdı" ;)

Geri