Müzik Kutusu-Ankara

*---------MÜZİK KUTUSU-----------*
Geçenlerde bizizde izledim bi konserde en son grup olarak çıktılar.Yeni bi grup.Elemanlarıda tanıyorum baya sağlam hepside sanırım onlar açmadılar başlık aradım bulamadım...bildiğim kadarıyla grubu tanıtayım

Gitar-Vokal: Burak
Gitar: Ergin
Bass:Aydoğan
Davul: Mert

Bildiğim kadarıyla 1 kez konsere biziz rock barda çıktılar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
0216py.jpg

Sağlam bi program konser kaçmaz der başarılar diler saygılarımı sunarım :)

Herkes Davetlidir...

Slm arkadaşlar ;

Müzik kutusu olarak 2 ay önce kurulduk 2 hafta önce Biziz RockBar da konserimiz oldu ve 21 mart salı günü de Garage bar da sahne alacağız herkezi bekleriz...

Buarada ; Onursal forum için teşekkürler..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Başta grup elemanları Ergin,Burak,Aydoğan ve Mert'ten özür dilerim teknik aksaklıklar yüzünden fakat bu tür şeyler olabiliyor ne yazık ki... Sizi izlemeye gelen arkadaşlardan da özür dilerim.Umarım bi dahaki sefere güzel olur. Fakat benim isteğim asıl özür dilemesi gereken insanların özür dilemesi...

Saygılarımla....

Bu grubu şiddetle tavsiye ediyorum bence bi dinleyin...

Başarılar dilerim...

Gruba ve tüm üyelerine başarılar diliyoruz Deep Inside olarak ..

OLm Mert sen stdyoda baya eğleniyodun bzm parçalar sarmıyo artık heralde :LOL: Snrm mert foyası meydana çıkmasın diye başlığı açtırmıyodu uhehueh :LOL:

Stay Heavy :twisted:

FateX demiş ki:
Gruba ve tüm üyelerine başarılar diliyoruz Deep Inside olarak ..

OLm Mert sen stdyoda baya eğleniyodun bzm parçalar sarmıyo artık heralde :LOL: Snrm mert foyası meydana çıkmasın diye başlığı açtırmıyodu uhehueh :LOL:

Stay Heavy :twisted:

Yok canım zevk almadıktan sonra hiçbirşey yapılmaz 8)

Altv. stüdyoda uzun bir süre kendime gelememiştim.Metalin etkisi heryerde.

Forever Heavy :metal

Aksaklıklardan dolayı dinleyemedim. Dinlemek istediğim bi gruptu. Sahneye çıkamamanıza gerçekten üzüldüm. Enteresan bi akşam oldu 8O Diğer konserlerde kaçırmam artık.

Başarılar

drumscat demiş ki:
Aksaklıklardan dolayı dinleyemedim. Dinlemek istediğim bi gruptu. Sahneye çıkamamanıza gerçekten üzüldüm. Enteresan bi akşam oldu 8O Diğer konserlerde kaçırmam artık.

Başarılar

bak işte sana fırsat pazar günü biziz rock bar da konserimiz var. herkesi bekliyoruz arkadaşlar. grubun basçısı olarak hepinizi selamlarım.

Se_Bass_Tian demiş ki:
drumscat demiş ki:

Başarılar

bak işte sana fırsat pazar günü biziz rock bar da konserimiz var. herkesi bekliyoruz arkadaşlar. grubun basçısı olarak hepinizi selamlarım.

Bu fırsat kaçmaz Aydo. Gelirim dinlemeye :)

Afiş falan var mı? Yoksa başlangıç saati kaç? Kaçta çıkarsınız. Bilgi verin yaav :D

Geri