Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

Dostlar, zaman zaman samimi gördüğümüz forumdaşlara eğlencesine sataştığımız, laf attığımız oluyor. Ama bu arada başlıkların da rayından çıkma ihtimali türüyor. Ya da "Bu başlıkta iyi espri patlatırdım ya, konu rayından çıkmasın neyse" diye düşündüğümüz de oluyordur sanırım. Bu tür durumlar için böyle bir başlık açmayı düşündüm. Hangi başlıktaki mesaja dair espri patlatacaksak o başlığın da adını yazabiliriz. Sanırım moderatörler için de "Buradan devam ediniz" diyecek bir alternatif olur.Birbirimizi @ ile çağırabiliyoruz nasılsa, birazdan "Gitarını Göster Ey Turkrockcılar" başlığı rayından çıkmasın diye ilk sataşmamı yazacağım.

Tekrar edeyim: Aman üstadlar, yanlış anlaşılma olmasın, şakasına, esprisine tanıdığımız dostlara sataşıyoruz, sonra "Banlanmak İsteyenler Buraya" başlığına dönmeyelim :D

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Gitarını Göster Ey Turkrockcılar"başlığında kaşındın eyy @OsmanBurak. Seni de severim, ilk papara da sana onun için. Ihlamurdan dekoratif eşya olur ama gitar gövdesi olmaaaz :D

Sg peşinde koşupda blueshawk alırsan böyle olur. Sg de senin gözün vardı blueshaek da benim. Sg benim oldu blueshawk senin. Ben sg yi sattım sende bana blueshawk ı sat çözelim bu konuyu. Başlıkda kapansın gitsin efenim.

Sg peşinde koşupda blueshawk alırsan böyle olur. Sg de senin gözün vardı blueshaek da benim. Sg benim oldu blueshawk senin. Ben sg yi sattım sende bana blueshawk ı sat çözelim bu konuyu. Başlıkda kapansın gitsin efenim.

Blueshawk değil la, Nighthawk o bi kerem. Ni idem ben Blueshawk'ı, John Lee Hooker mıyım ben? :D
On yıldır satılmasını bekliyordum, bir gitti geldi, bir daha da gitmez hem. SG almak kredi kartı bocu yüzünden başka bahara kaldı :D

Adam SG alamadım diye sevindi bildiğin :D Yok yaa? Sonra git alış veriş yorumlarına "Bana Buluzhavk diye Naythavk sattı, güvenmeyin üçkağıtçıya" diye yaz de mi? Dimek forumda beni bitirme planı yapan birileri var, sizi gidiler siziii! :D

"Gitarını Göster Ey Turkrockcılar"başlığında kaşındın eyy @OsmanBurak. Seni de severim, ilk papara da sana onun için. Ihlamurdan dekoratif eşya olur ama gitar gövdesi olmaaaz :D
Heeyt tuzlayayim da kokmasin maun agaclar, ihlamur gibi agac mi var. Su memlekette 10 kisiden 9 una Satriani/Vai kacmis, hele boyle icli yanik sarkilari oldu mu hepimizi derinden sarsar bu ihlamur agaclar, sigara bira tukettirir vs. Iddia ediyorum ac bir Forgotten videosu mesajlarin yarisi bizden youtube'de. O bakimdan ihlamur'un mutlak galabesi icin calismak bize gorev, sen ne diyorsun yahu icildiginden cok gitar agaci olarak mevcut ihlamur bu memlekette.
Eskisi kadar saldirmakta gucluk cekiyorum cibsina lakin cok fena SG Gas'i yaptim ama Les Paul hedef tahtasinda ortada yani. Ama gaddarsin Hakan baba ihlamuru sehpa yaptin yaraladin bizi :)

Hahaaay!! Tak bakayım standart bir manyetik o ıhlamur nasıl da hamur oluyor. Ama tak kütür kütür mauna standart manyetik bak nasıl öttürüyor.

Hadi maundan vazgeçtim, alderin de suyu mu çıktı a efendi? :D

kimse bana takılmadı burda yaa niye ben yalnız kaldım yine :( yalnızlık paylaşılmaz vardı sanırsam dumandan :D
Arkadas, satasmada bile torpil beklentisi var nasil memleket len burasi? Kusura bakma ama bu is liyakatla olacak bir is calisirsan, gercekten istersen sana da satasan bulunur. Bak ben gece demedim, gunduz demedim Hakan bey ne zaman Gibson dese atladim ve bu basliktaki ilk satasmayi kazandim. Hayat insana hic birseyi kolay vermiyor @kaos13666 kardesim.

Bakın güzel abilerim, ablalarım, görüyorum ki hepiniz ters F'ye karşısınız, ıhlamur ve maundan olsa olsa mobilya olur...Alder ve ash candır, canandır...

Hey gidi gurban olduğumun ters Fsi...

Bizeee, ters Feee düşmanı diyenleeer, aslında halkın bluesuna düşmandııır! Bunlaar Riçi Bılekmor'un aslında "Kara Murat'ın torunu Kara Riçi" namı azimüşşânı ile anıldığını da bilmezleeer! Unutulmasın kiii, mobilya derkeen, en iyi tahtlar daa, ne ıhlamuur ne de kızılağaaç, maundan yapılır maundaaan!! :D

Geri