Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

Yok, aslında Gibson'a sataşmış sayılırsın sen de :D
O Flying V Gibsonları da aklımıza hep Mercyful Fate, Metallica gibi seksenlerin grupları soktu. Elleri gırıla :D

O degil de bu Metin Turkcan icin cok wah kullaniyor diyolar, gerekli gereksiz basiyormus hep, eheh ayni bizim metallica'nin gitaristi kurk hamit gibi...
Körk Hamit'in kullandığı wahla Meto'nunki bir tutulmaz. Körk boyna wah wah wah wah diye bisiklet çevirir gibi basar pedala, Meto 1 kez basıp yavaşça indirerek çalar. Körk'ün wahı kafa ...ken Meto'nun soloları wahsız hayal edilemez hale gelir.

Insanlar tamam basliklara da satasalim, ya Istanbul'da USA Fender satan yerler sorulmus; arkadas Istanbul'da toplasan 4 tane bayi var zaten 44 tane mesaj oldu hala sonuclanmadi muhabbet. 7 notayla ne kadar farkli sarki yazabilirsiniz ki ? diye soran Serdar Ortac beye kapak olsun, tek bir (sayiyla 1) strat gitari kac kere tartisabilirsiniz diye sorsan yanit en az 1 milyon, o vakit 7 notayla ne kadar sarki yazilir varin siz dusunun (yarim ve ceyrek sesleri saymiyoruz bile :))

Insanlar tamam basliklara da satasalim, ya Istanbul'da USA Fender satan yerler sorulmus; arkadas Istanbul'da toplasan 4 tane bayi var zaten 44 tane mesaj oldu hala sonuclanmadi muhabbet. 7 notayla ne kadar farkli sarki yazabilirsiniz ki ? diye soran Serdar Ortac beye kapak olsun, tek bir (sayiyla 1) strat gitari kac kere tartisabilirsiniz diye sorsan yanit en az 1 milyon, o vakit 7 notayla ne kadar sarki yazilir varin siz dusunun (yarim ve ceyrek sesleri saymiyoruz bile :))
Serdar ortacada satastın beya senden korkulur

Bu arada bir espri yapalım dedik onu da yarım yamalak yaptık. Yukarıda yazdığım Cankan değil Gençkan. Klibi de mevcut.

Klasik gitarin butun govdeyi direct alnico alasimindan yapmislar, tonu gercekten cok tok.
Fenerli Fenerliye sataşmaya kalkışırsa böyle olur :D
Zarar yok daha gecen hafta GS'yi 2-0 yendi Fener. O degil de bende bir 96 Fender var, daha Saracoglu'nda 2 tane mi ne maglubiyet gordu yapildigindan beri, biri de lig maci degil. Artik Strat'in vintage'ini bile GS'in Saracoglu'nda gitar yapildigindan beri kac kere galip geldiginden okuyabiliriz benimkisi cok vintage sayilmaz, soyle 4-5 glibiyet gormus strat'in tonu bir baska olur...

Hepimiz birbirimizin Mazlum'uyuz bu başlıkta :)
Bu arada Yadigar Ejder'i de buruk ta olsa anmış olalım :(
Sen vicdanli adamsin ama belli Hakan baba, ESP eclipse'e karsi, elinde silah varken bile Jay Turser veririm diyorsun, vicdansiz adam direk gasp eder gunahini bile vermez, bir de kezzap atar eheh :) Ya sana yazarken aklima geldi guitar center'a gittim Gibson Les Paul Custom lite gordum, afedersin Japon pipisi kadar kalinligi var. Tam pedallari amfiyi falan satip davraniyordum ki dedim len oglum bu neden boyle kus tuyu gibi, sonra satici cocuk delikanli cikti da anladik. Hakikaten su sinekten bile yag cikarma olayini anlamayacagim. Hayir akillanmiyorlar da 90 yillarda ABD li araba ureticileri bunu yapti, hala kiclarini toparlayamadilar.

Bana sataşan yok mu ? yoksa çok mu içtim :D bu arada forumda hackeiommi ve osmanburak en sevdiğim adamlar. Kralsınız size hayatta sataşmam kullanın bunu :D

Bana sataşan yok mu ? yoksa çok mu içtim :D bu arada forumda hackeiommi ve osmanburak en sevdiğim adamlar. Kralsınız size hayatta sataşmam kullanın bunu :D
Abi bizim elimizin tutuklugu sevgiden ziyade saygidan ve 7/2 sayisinin ondalik yazilisini tum foruma sevdirmis olmandan kaynaklaniyor, yani bu memlekette bu kadar tirsilan bir tek Erbakan hocanin sakarya grubu korumalari vardi herhalde gitar forumunda da sen varsin @izzzyy:) Simdi sana mecbur diyotla, transistorle falan saldirmak lazim, orada da muz gormus maymuna cevirirsin bizi, biz de evli barkli adamiz yazdik kiytirik bir itibarimiz var diye o da gitmesin elden. Ha savasi ihlamur ibanezler ve edge pro'ya cekersen o vakit elimizden geldigince biseyler yapariz...

Abi bizim elimizin tutuklugu sevgiden ziyade saygidan ve 7/2 sayisinin ondalik yazilisini tum foruma sevdirmis olmandan kaynaklaniyor, yani bu memlekette bu kadar tirsilan bir tek Erbakan hocanin sakarya grubu korumalari vardi herhalde gitar forumunda da sen varsin @izzzyy:) Simdi sana mecbur diyotla, transistorle falan saldirmak lazim, orada da muz gormus maymuna cevirirsin bizi, biz de evli barkli adamiz yazdik kiytirik bir itibarimiz var diye o da gitmesin elden. Ha savasi ihlamur ibanezler ve edge pro'ya cekersen o vakit elimizden geldigince biseyler yapariz...
Size boynumuz kıldan ince, transistör köpeğiniz olsun :D ıhlamur sevmem edge pro bilmem sallayın her türlü :D

Geri