Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

(İşbu sataşma Schecter Damien 6 başlığı sebebi iledür) @satan87 sen ESP Devlet-i Âliyesinin Eclipse beyliği Divan-ı Humayûn başluthieri misin? İçimize Eclipse lobisi de sızmış a dostlar!! :D

Pii, ucuz strat lobisi bile gelmiş basmış başlığı! Hemen de ıhlamurcularla kaynaşmışlar! Limon da ister misiniz, fesat odakları sizi?? :D

Kiskananlar catlasin ihamur gibi yar olmaz, kac gundur donuyorum guitarcenter da bir tane mor RG 570 var, gitarin govdesi ucak motoruna girmis bicare kus gibi ama sap ve kopru sifir durumda neredeyse. Kismetse kapatiyorum bu hafta sonu fiyati cok uygun gelince sen de fosforlu pembe ben diyeyim cart yesil bir renge boyayacagim. Yerimiz doldu ama sapi govdeden ayirip sirtimizda getirecegiz artik. Elimdeki RG 2620'yi koa govdeli bir telecaster'a cevirme procem var, o vakit onun yerine gececek oynak koprulu de birsey lazim. Ama herseyden once bu kadar projesi olan adamin iyi bir is bulmasi lazim tabi donunce,( issizken atip tutmanin zevki her ne kadar bir baska olsa da) :) Metoboy'un yanina gitar teknisyeni olarak mi girsem, zaten catlasa 4 tane konser veriyorlar gunler bos gecer eheh...

Ben seni SG'ye geçircem ille de, ölmeden seni elinde en azından SG faded ile göreceğim :D
gitarima metoboy sticker'i koyarim da faded Gibson almam, o degil de de bakayim, burada bir Angus signature SG gordum, gitar yakiyor ama Gibson dedin mi beni korkutan sey aslinda Angus'un gitari ile hic alakasi olmamasi da olabilir. Musicman ve Ibanez'in allahi var, adamlar ne kullaniyorsa sana da onu satiyorlar (2003-2010 arasi ibanezleri saymazsak), cibsin icin bu ne derece dogru allah bilir...

gitarima metoboy sticker'i koyarim da faded Gibson almam, o degil de de bakayim, burada bir Angus signature SG gordum, gitar yakiyor ama Gibson dedin mi beni korkutan sey aslinda Angus'un gitari ile hic alakasi olmamasi da olabilir. Musicman ve Ibanez'in allahi var, adamlar ne kullaniyorsa sana da onu satiyorlar (2003-2010 arasi ibanezleri saymazsak), cibsin icin bu ne derece dogru allah bilir...

Abi signature ürün almayacaksın, belli olmaz sağı solu. İsme para ödemenin alemi ne?

Yani kendimin bu ise girismem lazim belki, bu gecen kendi Gibson tasarimlarimizi yaptigimiz web sitesinden sonra icim depresti ama vakit problemi de var. Gitar yapma isine girsem, calmaya vakit olmayacak. Diyorum ki eyy ogretmenler birinci vazifeniz ogrencilerinize ogrenciligin kiymetini bilmelerini ogutlemeniz. Bir sonraki bosluk emekli olunca cunku. O yuzden aglanan ogrenci gorunce tokatlayasim geliyor resmen.

Geri