Dostlar Arası Eğlencelik Sataşma Başlığı

Murat @satan87 de efendi çıktı bugünlerde yahu. Kime sarsak ne etsek?
Ya birak allasen, Sebo ile Pentagram konserleri cokmus falan diye yaziyor, nerede cok? Atlantik okyanusunda bile daha sik deprem oluyor onlarin verdigi konserlere nazaran. Sonra Metin, Metin diye gezeceksin; hem de wahlamiyor bu diye onun da kullandigi Morley Wah'ini satacaksin, gulerler adama, hatta gulmezler gulenyuz sticker'i hediye ederler yapistir gitarina diye. Imam rahip hep bir olmus yalan yanlis anlatmislar bu arkadasa diye bitiriyorum mesajimi...
Koskoca Murat Net'i yidi bu grup daha da iflah olmaz...

Bluescaster'dan sonra bana cakilan en güzel laf olarak 2. Sıraya seni koyuyorum ve bişe yazamıyorum :LOL: yahu hakkaten o vah neden öyle wahlamadi sahiden ? Benim amfi 10 watt ondan olabilir. @hackeiommi hocam bence @Sownroth a satasalim hem bana kızgın o belki arayı yumusatiriz meslektasla :oops:

Aslinda @antbalci beyi cekmek istiyorum ringe ama satasacak yer bulmasi zor, kendisi cok hazir cevap, haciyatmaz gibi alt etmesi mumkun degil; yaptigi case'lere laf etsek o kadar begendim ki ben de siparis vericem vs vs. :D Ya Medet, Ya Huseyin ya Ali ya James Hetfield dedik, Schecter'e satastik @Sownroth nam-i digger Serhat'tan baska kimse kazimadi, o da humanist cikti Orhan Gencebay gibi yanit Verdi. Nasil olur yahu, Taciroglu beyaz peynir gibi, TCDD emeklilerindeki Serkisof saatler gibi, her Allah'in kulunda bir C8 bir hellraiser var benim teyzemin dantelleri gibi suslu ulen oyle gitar olmaz diyorum cik yok...Neyse, simdi eski mesajlardan Squier severleri saptiyorum onlara satasacagim, nedense onlar cok ustune aliniyor, kazancli bir yatirim olabilir tepki toplama acisindan.

Aslinda @antbalci beyi cekmek istiyorum ringe ama satasacak yer bulmasi zor, kendisi cok hazir cevap, haciyatmaz gibi alt etmesi mumkun degil; yaptigi case'lere laf etsek o kadar begendim ki ben de siparis vericem vs vs. :D Ya Medet, Ya Huseyin ya Ali ya James Hetfield dedik, Schecter'e satastik @Sownroth nam-i digger Serhat'tan baska kimse kazimadi, o da humanist cikti Orhan Gencebay gibi yanit Verdi. Nasil olur yahu, Taciroglu beyaz peynir gibi, TCDD emeklilerindeki Serkisof saatler gibi, her Allah'in kulunda bir C8 bir hellraiser var benim teyzemin dantelleri gibi suslu ulen oyle gitar olmaz diyorum cik yok...Neyse, simdi eski mesajlardan Squier severleri saptiyorum onlara satasacagim, nedense onlar cok ustune aliniyor, kazancli bir yatirim olabilir tepki toplama acisindan.
Kalp kalbe karşıymışi sanırım mesajlarımızın arasında 3 saniye falan var.

Kalp kalbe karşıymışi sanırım mesajlarımızın arasında 3 saniye falan var.
Onlari ben de gozume kestirdim ama korktum vazgectim, sayelerinde rock forumu Antu sitesi gibi Ultraslan forumu gibi, attiklari mesajlar o kadar cok ki, gitar pedal vs tartismalari adi turkrock olan forumda azinlik resmen. Kendilerine saygim buyuk, 3'u istesin, Fetret donemini veya 3. Ahmet'i tartismaya acsinlar, yemin ediyorum haftaya sagdan sola mesaj yazma kurali gelir foruma, abdestsiz login olamayiz... Ben de merak ediyorum yahu insan merak edip bir alim satim basligina da arkadasim Do-Re 'de sifir 1800 lira olan seyi 1300 liraya satiyorsun ayip degil mi diye yazmaz mi, yazmiyorlar valla hayret. Ben bile bu mesajlardan bir iki tane yazdim, yasak oldugunu bile bile...

Onlari ben de gozume kestirdim ama korktum vazgectim, sayelerinde rock forumu Antu sitesi gibi Ultraslan forumu gibi, attiklari mesajlar o kadar cok ki, gitar pedal vs tartismalari adi rock olan forumda azinlik resmen. Kendilerine saygim buyuk, 3'u istesin, Fetret donemini veya 3. Ahmet'i tartismaya acsinlar, yemin ediyorum haftaya sagdan sola mesaj yazma kurali gelir foruma, abdestsiz login olamayiz...
Valla ben yazdım ama iyi mi ettim? Bi tedirginlik sardı şimdi.

Bence @savarin @Purgatory @illnino üçlüsüne saralım. Varsa yoksa fudbol dizi fudbol dizi! Başka başlığa da bulaştıkları görülmemiştir. Nifakı soktum, kaçıyorum.
dış kaynaklı rock'ın tapusu bende,thrash metal başlığının tapusu savarain ve purgatory ortak mülk sahibi la.videolar desen yine en çok bende. spor-sanattan bashsetmiyek mi? madem diss attınız...

1365977230814.jpg

Bluescaster'dan sonra bana cakilan en güzel laf olarak 2. Sıraya seni koyuyorum ve bişe yazamıyorum :LOL: yahu hakkaten o vah neden öyle wahlamadi sahiden ? Benim amfi 10 watt ondan olabilir. @hackeiommi hocam bence @Sownroth a satasalim hem bana kızgın o belki arayı yumusatiriz meslektasla :oops:
Saka bir yana crybaby bak @satan87, bilakis Dime olanini cok begeniyorum ben, onu da wahlatamazsan amfiden bilebilirsin...Bu arada bu telecasteri yapamazsam veya vazgecersem belki bir vintage black eclipse alicam, seni komisyonla tutayim bana temiz bir tane bulalim diye :) Dusundum ESP ye yazayim diye ama amatorler ugrasmak varken bilene danismak daha iyi:D

dış kaynaklı rock'ın tapusu bende,thrash metal başlığının tapusu savarain ve purgatory ortak mülk sahibi la. spor-sanattan bashsetmiyek mi? madem diss attınız...

1365977230814.jpg
Bahsedin tabi canim, biz de zevkle okuyoruz ama arada bizim fanilerin tartismalarina da yuz verin, bir iki mesaj da olsa sevaptir yaziniz yahu. Bu kadar mesajin birinde bile olay tusede bitiyor yazmamissiniz, once amfin iyi olacak yoksa saglam drive tonu alamazsin diye tarihe not duseceksiniz dusmemissiniz, yahu insanin hic cani cekmez mi ?

Abi buraya gelmezler merak etme, ha heyecan ariyorsan Webo ile forvete cikilir mi Krasic buyuk oyuncu, bu Mancini'nin boynu devrilsin falan yaz ilgili basliklara, sonra gorursun trafigi...
Asıl heyecanı anlatıyorum o halde: Geçen koltukta sızmış kalmışım, rüyamda, "O amfinin amperi 4 volt" gibi bi laflar geveliyorum. Birden bir gürültü bi sarsıntı, eşhedüenlaa derken, yer yarılıyor @izzzyy çıkıp geliyor. Ortalık toz duman tuğla kırığı. "RÖAAHH ulan saçma sapan konuşmayın demedim mi LAN bilip bilmeden ÖÖERRAAH" diye kükrerken bana, bi kalp çarpıntısıyla uyanıyorum. Allah düşmanıma göstermesin, bulaşılmayacak listemde #1'dir kendisi.

anlasak veririzde biz dinleyiciyiz kardeş kullanıcı değil... :cool:
Zaten forumun amaci bu ustadim, mesaj yazanlarin cogu da oyle, isin raconu sahip olmadigin seylere bilgin ile ters orantili olarak yorum yapmak. Sen hic calmiyorum diyorsun, o vakit en cok senin mesaj hakkin var. Burada Turgut bey var adamda 40 tane belki daha fazla Fender gitar var bir kere de Fender basligina mesaj yazdigi gorulmemistir. Ote yandan en buyuk varligi darbuka olan arkadaslar Fender basligina Leo Fender gelsin bozuk para gibi harcar.

Saka bir yana crybaby bak @satan87, bilakis Dime olanini cok begeniyorum ben, onu da wahlatamazsan amfiden bilebilirsin...Bu arada bu telecasteri yapamazsam veya vazgecersem belki bir vintage black eclipse alicam, seni komisyonla tutayim bana temiz bir tane bulalim diye :) Dusundum ESP ye yazayim diye ama amatorler ugrasmak varken bilene danismak daha iyi:D
Dostum hiç uğraşma bence çünkü eclipse ile belki kelimesini aynı cümle içinde kuran kimse eclipse almaz. Alsa da satar :rolleyes: çünkü eclipse aşktır. Vintage black i vitrinde görürsün aşık olursun. Bu benim olmalı dersin. Gece yastığa başını koyduğunda onunla in esir line an Eagle nin solosunu calarsin. Metoboy ile beraber headbang yaparsın. Sabah kalktığında ilk o headstock aklına gelir. Başka gitarlar odun parçası gibi gelir. O burgular altın renk köprü o potanslarin duzgunlugu o fretlerin göz kamastiran parlaklığı o sarı bindingler seni sarhoş eder. Çoktan hasta olmussundur tek dermanin onda kuvvetli bir pinch harmonik yapabilmek olur. Yani sen almazsin onu aha buraya yazdım o_O

Dostum hiç uğraşma bence çünkü eclipse ile belki kelimesini aynı cümle içinde kuran kimse eclipse almaz. Alsa da satar :rolleyes: çünkü eclipse aşktır. Vintage black i vitrinde görürsün aşık olursun. Bu benim olmalı dersin. Gece yastığa başını koyduğunda onunla in esir line an Eagle nin solosunu calarsin. Metoboy ile beraber headbang yaparsın. Sabah kalktığında ilk o headstock aklına gelir. Başka gitarlar odun parçası gibi gelir. O burgular altın renk köprü o potanslarin duzgunlugu o fretlerin göz kamastiran parlaklığı o sarı bindingler seni sarhoş eder. Çoktan hasta olmussundur tek dermanin onda kuvvetli bir pinch harmonik yapabilmek olur. Yani sen almazsin onu aha buraya yazdım o_O
Insanin hayatindaki askini bulmasi onemli, ben zamaninda acele ettim ve maun kerestelere bakmadan direkt simdiki esimlen evlendim ve mutsuzum. Belli ki sen mutlulugu bulmussun o vakit bir yastikta kocayin diyeyim. Ileride bosanirsam, o vakit seker kolonya alip, @hackeiommi buyugumuzu de onumuze katip istemeye gideriz Eclipse'i soz, niyetim ciddi...Esir like an eagle'in solosuna gelince, onu hayal edecegime, o gitari durum yapar yerim daha iyi.

Dostum sen koca bir cilginsin...

Geri