Fun-Key (Alternatif Rock) - Ankara

sizleri ilk defa andac rock ta dinledim..
aslında daha önce bu yazıyı yazacaktım formda sizi göremedigimden şimdi yazıyorum..
ben eglendim.
calışmalarınızı kesmeden devam...andac rock sahnesi size herzaman acık...
terinizer saglık..

çok teşekkürler reşit baba. bizi izleyenleri eğlendirebildiysek daha mutlusu yok zaten bizden :) konser sonrası eleştirileriniz için ayrıca teşekkür.

sıradaki konserler

9 eylül üniversitesi bahar şenlikleri açılış konseri

8 mayıs pazartesi 17-18 arası
derslerden izin vs. olayları kesin değil henüz, artık asıp kesip gidecez :)

atılım üniversitesi bahar şenlikleri:

10 mayıs çarşamba, büyük ihtimalle 17-18 yada o civarda bir saatte çıkacağız, kesinleşince yine yazarım

9 Eylül Üniversitesi

Arkadaşlar 9 Eylül konserimiz kesinleşti, izinimizide en sonunda alabildik. 8 Mayıs pazartesi saat 17:00'da İzmirli gençliği bekliyoruz :)

dokuz eylül üniversitesi 2006 bahar şenlikleri

8 mayıs programı:

08 mayıs 2006-pazartesi

deü-ydy streetball turnuvası
09:00 – 12:00 eleme maçları
12:00 – 13:00 animasyon – yarışmalar
13:00 – 17:00 eleme maçları
17:00 – 18:00 animasyon
18:00 – 21:00 eleme maçları
yer: dokuzçeşmeler kampüsü

14:30 fotoğraf sergisi açılışı “dereden… tepeden…”
yer: desem fuaye

14:30 sinema gösterimi
“jil’in karısı”
yer: desem 75. yıl amfisi

16:00 şenlik açılış töreni
yer: sabancı kültür sarayı

17:00 öğrenci müzik grupları konserleri
yer: buca eğitim fakültesi şenlik alanı
17:00-18:00 fun-key
18:00-19:00 death in sanity
19:00-20:00 pay day
20:00-21:00 melodram
21:00-22:00 pop caz orkestrası

17:30 karma fotoğraf sergisi açılışı
güzel sanatlar fakültesi
19:30 sinema gösterimi
“tess”
yer: desem bordo salon

20:30 halk dansları gösterisi
20:30 tiyatro “bir anarşistin kaza sonucu ölümü”
buca eğitim fakültesi tiyatro topluluğu
yer: ismet inönü sanat merkezi

tam program için:

http://eksisozluk.com/show.asp?t=2006+dokuz+eylul+universitesi+bahar+senlikleri#cid

sf2006p.jpg

giggle demiş ki:
Fun-Key 2005 Aralık ayında aynı okulda okuyan 3 kişi tarafından kuruldu. Daha sonra basçının eklenmesi ile son şeklini aldı. Başta tarz kısıtlaması olmadan istediği şeyleri çalan grup daha sonra alternatif/rock’a doğru yöneldi. Grup elemanları:

Deniz Gürışık (vokal)
Emrah Seyit (gitar)
Burak Alparslaner (bas)
Emir Yasin Sarı (davul – FuNKY-E)

emircim burda hata yapmış basçının soyadı yanlış yazılmış. doğrusu:
Burak Alparslan Eroğlu olacak

izmir dokuz eylül ve atılım üniversitesi bahar şenliklerinde gayet güzel vakit geçirdik çalarken eğlendik, yanlışlarımızı gördük ders aldık vs. vs. :)

bizimle birlikte coşan herkese gönülden teşekkürlerimizi gönderiyoruz

başka konserlerde görüşmek üzere

Bahar Şenlikleri

Gerçekten bu konserler bizim için çok iyi oldu. Özellikle Atılım konseri gerçekten güzeldi solistimiz o konserde acayip çoştu ayrıca bizimle beraber eğlenen çoşan herkese teşekkürler. Bu ara sınavlarımız yüzünden konserlerimize mecburen ara verdik.Sınavlardan sonra bomba gibi döncez ve eğlencenin anahtarı olmaya devam edicez :D

Adi falan ozenti geldi de ; Dinleyince anliyor ya insan baya saglam adamlar bunlar,baya iyi caliyorlar , sarkilar da cok hos olmus....Konserler cok iyiydi senliklerde bile dinlemeye degerdi...Adlari da iyi uymus aslinda bu adamlarin muzigine , costuk,bi yerlerim tavana vurdu valla......,Ooo bu arada konserde ki kizlar harikaydi ; size tesekkur borcluyum sayenizde yenge sayisi +1 oldu o da iyi oldu , o gece de iyi oldu!!! MUZIGE , CALMAYA DEVAM!!!!!!!!

Sağolasın arkadaşım eğlendirebildiysek ne mutlu bize :D
Ayrıca lk defa biri bize böyle bişey için teşekkür ediyo bu da ayrı bi güzellik. Yorumlar için tekrar sağol!

fun-key

slm beyler ilk defa canlı deu konserinde izledim sizi gerçekten iyiydiniz ama daha iyisi sizden çıkar buna eminim tabiki buda zmnla olcak bişey çalışarak.ufak hatalarınız oluyo bunun sizde farkındasınız ztn .en önemliside hepiniz sağlam adamlarsınız.başarılar size

Yapıcı eleştirilerin için sağolasın Cenk. Evet ufak tefek hatalarımız elbette oluyor, ama her konser daha iyiye gidiyoruz. Umarım seneye yine geliriz İzmir e konsere böylece de daha iyi bi FuN-Key grubunu izletmiş oluruz. :LOL:

Ayy yeni goruyorum bu forumda sizi . Ya bi konserinizde gormustum ben gitaristinizi ; cok hos cocuk ya , acayip tatlı bisey !!! Ben bu dusuncemi kendimi tutamayip yuksek sesle soyleyince sevgilim "Ayyuzlum u" kiskanip ; beni oracikta terk etti ; aman olsun canim bu yakisikli icin her seye deger !!! Tatlim benim o elindeki gitari nasil kiskaniyorum bi bilsen.... .Ahh Ahhhh !!! (umarim sen de su escinsellere karsi olan geri kafalilardan degilsindir ?)

Ayy yeni goruyorum bu forumda sizi . Ya bi konserinizde gormustum ben gitaristinizi ; cok hos cocuk ya , acayip tatlı bisey !!! Ben bu dusuncemi kendimi tutamayip yuksek sesle soyleyince sevgilim "Ayyuzlum u" kiskanip ; beni oracikta terk etti ; aman olsun canim bu yakisikli icin her seye deger !!! Tatlim benim o elindeki gitari nasil kiskaniyorum bi bilsen.....Ahh Ahhhh !!! (umarim sen de su escinsellere karsi olan geri kafalilardan degilsindir ?)

Geri