Gen

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ya benim mesajlarım siliniyo sanırım neyse gen e gelelim bence türklerle amerikan korku filmlerini karşılaştırmak yanlış çünkü bizimkiler onların eline su dökemezler ... ama gen türklerin yaptığı korku filmlerden en iyisi ... tabi senaryoda şahanın olmasıda etkiliyo bence ama neyse o kadar kötü bir film değildi herkez izlesin derim:))

filmin sonunu daha ilk yarıda doğru tahmin etmek çok film izlememden mi yoksa senaryonun basitliğinden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama ne bileyim normal bi filmdi işte.

ben filmi beğendim türkiye'de yapılmıs en iyi korku filmi olduğunu düsünüyorum ama senaryo bi yerlerden tanıdık geldi :roll: calıntı diycem ama nerden hatırladığımı da bulamadım demiyeyim bari :LOL:

mysterious_grl demiş ki:
ya benim mesajlarım siliniyo sanırım neyse gen e gelelim bence türklerle amerikan korku filmlerini karşılaştırmak yanlış çünkü bizimkiler onların eline su dökemezler ... ama gen türklerin yaptığı korku filmlerden en iyisi ... tabi senaryoda şahanın olmasıda etkiliyo bence ama neyse o kadar kötü bir film değildi herkez izlesin derim:))
ya bence biraz haksızlık yapıyosun amerikada fırsatlarla bizdeki fırsatlar bir mi yani

Geri