Zakk Wylde Soru?

'Müzik - Genel' forumunda WalCom tarafından 16 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

 1. mrb herkeze..

  zakk wyldenin bu farewell ballad da çaldığı bir bölüm var aşşağıdaki linkte veriyorum 0:50 saniyeden sonra aldığı tonu hangi pedal veriyor veya gitarla alakalımıdır aklıma takıldı :)
   
 2. Şarkıyı çaldın da tonu sağlayan pedal mı kaldı ? Ben 2 yıldır çalışıyorum şarkıyı hala olmuyor. En az 5 yılım daha var.
   
 3. 82183. Zakk Wylde tonu nasıl yakalnır başlıklı şenliklere hoşgeldiniz.
   
  pastel bunu beğendi.
 4. Lütfen başlık açmadan ve soru sormadan önce satan87'ye danışın.
   
  BLACKHELL bunu beğendi.
 5. sanırım chorus açık ve wah ile çalıyor
   
 6. hocam şarkıyı çalalı 2 yıl oluyor senin gelişimin biraz ağır olabilir benm için o tonu yakalamak wah olabilir araştırdım biraz wah çıkıyor
   
 7. Adam bir soru sormuş bu kadar olumsuz cevap vermeye ne gerek var =)
   
  antbalci ve WalCom bunu beğendi.
 8. bildiğin wah
   
 9. zakk wylde'nin solo tonları genelde chorus ve wah ağırlıklıdır
   
 10. Ahmet Cakar bir sen ikisin @satan87, topa oyle yerden girmissin ki notr kalmanin yolu yok illa polemik cikacak. Unutma ki Zakk Wylde wah efektini Metin Turkcan'dan cok daha iyi kullaniyor, Metin bey daha ziyade benim gencligim gibi :) pentagram dinleyerek de teknigini cok ilerletemezsin benden soylemesi, o bakimdan 5 sene konusunda hakli olabilirsin. Ayrica morley wah ile TSL 100 den hayatta boyle ton cikmaz, istedigin kadar koluna corap gecirip yari ciplak cik sahneye.
   
  Kerem, BLACKHELL, Sr22DeT ve 2 kişi daha bunu beğendi.
 11. 50. saniyede volüme potansı ile oynadığını da görme, sonra daha çook iki yıllar çalış e mi? :D
   
  BLACKHELL ve J-P bunu beğendi.
 12. Gain boost+Wah yaw yaw
   
 13. Arkadaşlar aranızda anlaşarak ben tahrik edip yoldan çıkarmaya çalışıyorsunuz galiba, tamam güzel olur ben yazar dururum eğleniriz iyi olur ama fazla kapilmayacam size :sneaky: @hackeiommi hocam potansla oynadığını görmeyen satsın neyi var neyi yok zaten. Ben tekniği için konuşuyorum. Kullanılan lick leri bendleri kastediyorum. Şarkı bunlar üstüne. Şarkıyı efsane yapan şeyler bunlarken gidip de şu ton nasıl alınır diye sorulunca merak ettim yani. Dedim herhalde adam o bendleri lickleri yaptı ton kaldı. Ben milyon cover izledim daha çalabilen görmedim. Herkesin çaldım bakın diye koydukları videonun yapamadığı yerler hep uydurmasyon. Kaldı ki Zack türü tekniklere yaklasabilen tek bir adam gördüm. O da japon. Adı gaku merak eden baksın. @OsmanBurak uymayacam la sana :X3:
   
 14. Buyrun :)


  eh 1-2 hata var tabi ama 2010da çekmiş videoyu eminim şuanda hatasız çalıyordur :)
   
  Sr22DeT bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş