Boss Pw-10

'Müzik - Genel' forumunda WalCom tarafından 18 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

 1. merhaba;

  yarın boss pw-10 wah alıcam kullanan varmı arkadaşlar öneriyomusunuz :)
   
 2. Geneli sevmez ama ben seviyorum. En büyük eksisi herhangi bir presette wah aralığının dar olması. Bir de bazen kullanılan sisteme göre dipses yapabiliyor. Ama üzerinde distortion olması, üç farklı kanala üç farklı wah yazabilmek, benim bildiğim -en azından bu fiyat aralığında- hiç bir pedalda yok.
   
 3. peki ne önerirsin farklı birşey ?
   
 4. Ne tür çalmayı seviyorsun? Switchli mi optik wah mı istiyorsun?
   
 5. optik wah daha iyi ama uzun yıllar götüreceğini sanmıyorum metal çalıyorm
   
 6. Kesinlikle çok eğlenceli bir alet, üstündeki Univibe effectini wahtan daha fazla kullanıyordum. Setupumda CryBaby GCB95 var şu anda wah hissiyatı konusunda ikisi de beni tatmin eder Eksileri: dijital olması ve devreye sokabilmeniz için fazlaca güç sarfetmek zorunda kalmanız.
   
 7. aslında dijital konusunda bende çok iyi bakmıyorum crybaby düşünüyordum bende ama biraz tuzlu geliyor
   
 8. Kesinlikle cry baby derim, gcb-95 kullanıyorum hatta şuan kullandığım 3. cry baby, ilk 2si bozuldu yine vazgeçmedim 3. yü aldım :D
   
 9. Sitede bir gigfx var. İncelemenizi tavsiye ederim.
   
 10. PW-10 kullandım fuzz kısmına hayranım :) Hatta siteden yine benden yaşça büyük bir abimiz aldı benden pedalı. Başka bir wah pedalı kullanmadığım için kıyas yapamayacağım ama alırsan pişman olmazsın. Bir de bu pedalı alırken yaptığım araştıma da şun görmüştüm eğer bir faydası olacaksa sana crybaby ve bunu kullananların çoğu crybaby'yi seçiyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş