Pedal Kablo Konusu

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda tonedrive tarafından 20 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Pedallar için düzgün bir kablo kullanmak istiyorum artık. Ortalam Ortalama 30, 35 adet nuertik jak 10 metre civarında kablo almam gerekiyor. Bir yere sordum acaip bir fiyat çıktı. Hesaplı nereden alabilirim bunları İstanbul'da.
    Kablo Klotz düşünüyorum. Fakar Klotz'un enstrüman kablosunu bulamadım. Mikrofon kablosu var üç ucu canlı. Bunu alsam kullanmamda sakınca var mıdır performans olarak farkeder mi? Ederse enstrüman kablosunu nereden bulabilirim. Yada Klotz'a eş değer başka markalarda olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.

2. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    Ankara' da bir tanıdık varsa hepsini Konya Sokak' ta ucuza temin edebilirsiniz. İstanbul ile ilgili fikrim yok maalesef.

3. J-P

J-P

793
    416
    1,705
    konya sokak nerde bende ankaradayım

Son düzenleme: 21 Kasım 2013
  4. Ulus'ta. Google Maps'ten bakabilirsin. Hangi esnafa sorsan tarif eder.

5. J-P

J-P

793
    416
    1,705
    tşk

6. Ya İstanbul? :)
    Ankara'da online sipariş alan firma varsa oda olur.

7. J-P

J-P

793
    416
    1,705
    solomusic vardı ankarada

8. Konuyu tekrardan hortlatacağım ama yukarıda cevaplanmamış;
    Klotz'un enstruman kablosu yerine mikrofon kablosu kullanmanın zararları nelerdir? Konnektörsüz olarak klotz'un enstruman kablosunu bulmak mümkün müdür?

9. eDDz

eDDz

1,781
    170
    755
    Ankara - Ulus - Konya Sokak' ta var. Mikrofon kablosundan kastınız stereo ise pratikte zararı olmaz, içteki 2 iletkeni birleştirir öyle lehimlersiniz, ama ne gerek var.

10. Ankara'da değilim, kablo konusunu hallettim bir tek konnektörleri kaldı. Onada fiyat araştırması yapıyorum.tşk.

Bu Sayfayı Paylaş