Amfi Önerisi

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda mustain007 tarafından 23 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. öncelikle merhaba yaklaşık 2 yıldır gitar çalıyorum ve artık tarzım oturdu evde roland micro cube var ilk başladığımda almıştım bu amfimi rock meta tonları yakalayabileceğim modellemesiz bir amfiyle değiştirmek istiyorum açıkçası pedal artı amfi modellemeli amfiden daha iyi geldi bana göre gitarım washburn x-50 pro fe dir emg 81 85 li daha çok thrash metal ağırlıklı çalıyorum önerilerinizi bekliyorum

2. ne kadar bütçen var? ne büyüklükte bir şey düşünüyorsun?

3. bütçe micro cubede satarsak 500-600 civarı

4. 500-600 tl hi-gain bir anfi zor benim tavsiyem biraz para biriktir laney iron hearth al ömür boyu götürür (engl fireball peavey 6505+ oldukça pahalı olduğu için laney dedim)
    diğer türlü istediğin tonu amfi + pedal şekilnde bulursun

5. Blackstar ht1r o fiyata bulabilecegin iyi amfilerden metal icin

6. laney baya iyimiş ya yazın ingiltereye gidicektim zaten bir denerim orda öneri için saol

7. O bütçeye ibanez'in tbx serileri seni oldukça tatmin edicektir diye düşünüyorum.

8. 7r7

7r7

307
    155
    1,555
    blackstar ht5 kafa vardı 650 ye sıkı bi pazarlıkla alınabilir :) hoparlörüde artık kendin birşekilde ileride hallet derim almışken o paraya güzel birşey al ilerde ekleyebilirsin

9. Laneyler candır can! Ancak bütçen dahilinde düşünmek durumundaysan ve evde rahat çalacak bir şeyler arıyorsan bende de modlu bir Ibanez Valbee var. Hem küçük hoparlörü ile evde rahat ettirir hem de kabin çıkışı mevcut. İstanbul'da isen deneyerek alma şansına sahipsin.

10. blackstar htr5 kullandım aslında ama bi serisinde sorun varmış galibs soğudum o yüzden :/ @hackeiommi hocam istanbulda olsam denerdim de ankaradayım

11. ama laneyler baya iyi duruyo ya ben biraz daha para biriktirip onlara bakıyım almışken en iyisi olsun herkese önerileri için teşekkür ediyorum :)

12. cidden var mı 650tl ye head ht5r???

13. 7r7

7r7

307
    155
    1,555

Bu Sayfayı Paylaş