Leyla The Band

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda 0tostopcu tarafından 24 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Leyla The Band
    Leyla The Band, Mart 2013'te Leyla ile Mecnun dizisi resmi sosyal ağ hesaplarından kurulduğu duyurulan müzik grubudur. Vokalisti başrol oyuncusu Ali Atay olan grubun diğer üyeleri, davulda yönetmen Onur Ünlü, bas gitarda Serkan Keskin, klavyede Osman Sonant gitarda Fırat İkisivri perküsyonda Sarp Aydınoğlu ve klarnette Sarper Aksoy'dur. Grup "Yokluğunda" isimli parçalarını dizi içerisinde ve internet üzerinden yayınlamış; şarkı çok beğenilmiştir. Grup ikinci şarkısı olan "Aşk Bitti" ile hayran kitlesini arttırmıştır. Grubun resmi dizisi, Star TV'de yayınlanan Ben de Özledim'dir

Şarkılar
    Yokluğunda
    Aşk Bitti
    Of
    Belki
    Ramazan
    İster Gel İster Gelme
    Kolpa
    Vay Be
    Bu Kıza Kadar
    Yeniden
    Falan Filan

Son düzenleme: 24 Kasım 2013
  2. 2 şarkılarını dinledim, aşk bitti ve yokluğunda, aşk bitti güzel şarkı fakat zamanla sıkıldığımı söyleyebilirim ama yokluğunda gerçekten hoşuma gidiyor arada açar açar dinlerim.

3. Konuyu düzenledim.

4. "Yokluğunda" şarkısının gitar solosunun bazı notaları fena halde detone tınlıyor.

CAJEMIR bunu beğendi.
  5. Yukarı.

6. Ben de Özledim başlayınca konserlerine ara vermişlerdi. Dizinin bitmesi yine üzdü, inşallah konserlere yine başlarlar da bir tesellimiz olur.

Bu Sayfayı Paylaş