The Androits (punk/hard rock)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda ziya_ramone tarafından 25 Mart 2006 tarihinde açılan konu

1. THE ANDROİTS KONSERLERİ DEVAM EDİYOR.... :twisted:

1 nisan [email protected] bar saat:17.00(numb bar pulp barın üstünde)
    29 nisan [email protected] bar saat 18.de(roots bar balo sokağın sonunda)

2. hahah ziyaa lan ne lan bu hard rak mard rak.... yakında hevi metale döner o ehehe
    neyse ama yinede seviyoruz sizleri canlarım öpüyorum seni tombul yanaklarından ehe

3. sagol aslanım..hard rock aynen..nabza göre serbet hesabıı... 8)

4. sewerim bi konserlerini izlemistim iii bi grup

5. bu aralar stüdyoda yız yeni bomba bestelerimizle 1 nisanda karşınınzda olucaz..konsere bekleriz..

numb barda 17 başlıo..

6. hade bakalım kardeşim bekliyoruz ailecek yeni bestelerinizi... buarada şu resimde negüzel bakmışın sen öyle topaç seni ehe

7. sagol..knka buraya koyarım hafta sonu hazır olcak...1 nisan da yapılacak olan konserde ücretsiz dağıtalıcak...

8. abi yar saçların lüle lüledeki baslar nedir öyle ya. tel filan kopmadı dimi.

9. yok! aslında bende tam olarak adını bilmiorum ama bi vuruş tekniği o..tabii kayıtlar kötü olunca tel kopuo gibi duyulmuş..yeni kayıtlarımız cuma akşamı elimize geçioyor...

10. ayın 1 inden itibaren 9 sarkılık ilk demomuzu temin etmek isteyenler...[email protected]..mail atabilerler..sehirdışındaki arkdaşlar da ulşasınlar..

11. vaaay kanka bende verem adresi at bi posta... çanakkalede yeni fan kitlesi oluşturabilirim sizlere.... ehe harbi lan banada yolla bikaç tene dağıtırım...

12. haso demonun ilk gidiceği kişiler arasındasın.. kardeş...hemen yollarım :wink:

13. düzenledim sarkıları indirebilirsinzi... :wink:

14. indircez kankaa ayıpsın androits dinleyin ey ahali..

15. evet..29 da konser var...

Bu Sayfayı Paylaş