Behringer Pedallar True Bypass Değil Mi

selam arkadaşlar bir süre önce almış olduğum behringer dw400 dynamic wah pedalımı hali hazırda yapmış olduğum analop pedal setupumda kullanıyorum setup ta kullandığım bütün pedallar true bypass buna özen gösteriyorum ancak enson aldığım dw400 pedalımda şüphelerim var bana yardımcı olabilirmisiniz acaba setupumdan çıkartmalımıyım yerine hangi pedalları önerirsiniz yorumlarınızı bekliyorum

eğer memnunsanız mustafa abi (ms pozitron) true bypass modu yapıyordu pedallara yanlış hatırlamıyorsam, tabi true bypass değilse. bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.

True bypass olmasa ne fark eder? Kullandığınız kablo amfi gitar adaptör pedal ara kablosu topraklama bunların kusursuz olduğunu kabul ediyoruz demek ki. Onu geçtim Gilmour bile koca setubında arada true bypass olmayan pedallar ve buffer kullanıyor. Önemsiz detaylar bunlar. Hadi onu geçtim, Behringer ne kadar kaliteli pedallar üretir, buna bakalım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
adaptörü takılı değilken hiç ses gelmiyor sanırım true bypass olması için sesi geçirmesi lazım bunda geçmiyor sanırım true bypass değil bir de ms pozitron analog pedalları true bypass yapabiliyor benim pedalım ne yazıkki digital bana y

• Konu Sahibi Konu Sahibi
True bypass olmasa ne fark eder? Kullandığınız kablo amfi gitar adaptör pedal ara kablosu topraklama bunların kusursuz olduğunu kabul ediyoruz demek ki. Onu geçtim Gilmour bile koca setubında arada true bypass olmayan pedallar ve buffer kullanıyor. Önemsiz detaylar bunlar. Hadi onu geçtim, Behringer ne kadar kaliteli pedallar üretir, buna bakalım.

evet katılıyorum kablolarımın hepsi altın uçlu son kalite aldım baya para harcadım

Setup ımdaki 10-12 pedaldan sanırım 2 ya da 3 tanesi true bypass ve bu benim şu an ton konusunda en küçük derdim (whammy hariç, o cidden büyük dert). Kablolarımın bir kısmı da altın renkli değil, alaşımlı falan, o da derdim değildi ama denk getirmişken aldım o kadar. Behringer pedal zaten tonunu yiyecek, açıkken de kapalıyken de. O true bypass olsa ne olmasa ne.

Geri