Aydilge

Beğenmeme rağmen hakaret etmedim doğru beğenmiyorum müzik zevkime hitap etmiyor ama bu saygısızlığı gerektirmez çok haklısınız eleştirinin de boyutu olmalı,zevkler farklı sonuçta herkes aynı şeyi beğenemez ama çabalar da göz ardı edilemez en azında o dedikleriniz gülşen,tatlıses,gülben vb..gibi değil iyi bir müzik ama ben nasıl rock kategorisine sokuluyor bunu tasvip etmiyorum.

İlk klibini izlerken sesi falan tuhaf gelmişti ve birçok rock ve rock içerikli parçadaki gibi yine dinledikçe zevk aldım. Vega'daki Deniz ablamız gibi çok hoş ve kendine özgü derin hoş bir sesi var, diğer yandan elektrogitar yine bir bayanın eline çok yakışmış. Bayanların rock müzik sektöründe sesleriyle, yetenekleriyle kendilerini göstermesi gerçekten çok güzel ve desteklenmesi gereken birşey. Aynı şekilde diğer desteklediğimiz grup ve sanatçılardaki gibi Aydilge'ye de destek olacaksak orjinal cdlerle destek olmaya çalışalım diyorum. ;)

sahne performansı diye bi şey yok ne söylediği anlaşılmıyor en azından anki fest te öyleydi bütün seyirci zor tahammül etti kendisine,yaptığı müziğin rock müzikle uzaktan yakından bi alakası yok

Too-che demiş ki:
sahne performansı diye bi şey yok ne söylediği anlaşılmıyor en azından anki fest te öyleydi bütün seyirci zor tahammül etti kendisine,yaptığı müziğin rock müzikle uzaktan yakından bi alakası yok
HAHAHAHAHAHA aynen katılıyorum kardeşim iğrenç bi sesi war ne dedigi anlaşılmıyo zaten kız şarkı söylerken özürlüye benziyo :D

ben hıc begenmıyorum sesı gercekten cok tızz ama emege saygı dıyelım ayrıca kendıısı rock muzık yaptıgını dusunuyorsa gercekten cok yanılıyo bu rock muzık deıl pop gıbı ben begenmıyorum canlı performansıda ıyı deıl we bence canlı performans cok onemlı en onemlısı ama yolu acık olsn ne dıyelım emege saygı

ilk defa dinledim ve dinler dinlemez aklıma intizar denen bi arkadaş varya o geldi :D:D

tek kelimeyle çok kötü ve sevmedim....
şu emeğe saygı geyiği çerçevesinde bende saygısızlık etmek istemem ama iki kelime söz yazıp üzerinede distortion verilen her müzik rock değildir

içinde elektrogitar olan her şarkıyı rock zannetmeyi bi kenara bırakırsak saygı duyulması gereken öğeleri daha net görebiliriz gibi geliyor

sonuçta yazacak fazla bişi yok
yolu açık olsun

açıkçası ben aydilge yi çok beğendim piyasadaki çoğu adamdan farklı ve özgün bi havası var bnce... Bunun gibilerden çok var diyen olmuş hatta Burçin e falan benzetenler var !! Pardon ama '' Ne Alaka??? '' para versen benzetemem bn ona aydilge yi

Six--Six--Six demiş ki:
Too-che demiş ki:
HAHAHAHAHAHA aynen katılıyorum kardeşim iğrenç bi sesi war ne dedigi anlaşılmıyo zaten kız şarkı söylerken özürlüye benziyo :D

eleştiri ile hakaretin sınırılarını iyi çizmek gerekir bence. özürlüler mi çok komik geliyor, yoksa özürlüye benzetmek mi? ben hiç bir komiklik göremedim bu yazılanda. bayağı bir espiri bile olamamış. sesini beğenmezsiniz, şarkılarını beğenmezsiniz Aydilge'nin, kişisel zevkler çerçevesinde bu gayet normaldir fakat iki taşın arasında hakaret etmek ve bunu yaparken de bu şekilde benzetme yapmak çok yakışıksız ve çirkin bir şey. müzik hakkında bir forum burası bildiğim kadarıyla, eğer bu olamıyorsa yazmak konusunda bir daha düşünün bence. çünkü özürlü insanları da komiklik yaparken incitiyorsunuz Aydilge'yi de aşağılıyorsunuz kendinizce. müziği anlamak ve tartışmak hoşgörüyü gerektirir. yoksa, yapacak bir şey yok...
sevgiler

ben beğendim şahsen, rock n coke ta da iyiydi performansı
şiir şarkısı çok hoşuma gidiyo
hele 'hayır hayır' diye bağırışı hala kulaklarımda
çok tatlı bi insan ayrıca, çok sevdim
herkesin dinlemesi gerekmiyor bence...

Geri