Tanıtım : NB Stüdyo - Ankara

Prova ve kayıt için Ankara'nın en güzel özel stüdyoları açıldı...
Ayrıca : Reason-Cubase ve kayıt teknikleri için çok özel dersler başlayacaktır.

Tel : 417 31 56 - 417 31 58
Adres : Konur Sk. 52 / 12 (Bahçe Katı)
Kızılay - Ankara

MSN On-Line Rezervasyon : [email protected]

-Yamaha Stage Custom
-Marshall bas ve gitar amp.
-Behringer Eurorock mix.
-Shure mic.
-Güleryüz..vs..vs..

yeni açılmış galiba ben beğendim özellikle kayıt stüdyosu iyi

dekor da çok hoş şirin bir stüdyo

fiyat da uygun oh daha ne olsun

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Davul kaydı ve hücum kayıtlar için özel davul bölümü ve mikrofon seti hizmete girdi arkadaşlar.

Özellikle prova yerine hücum kayıt öneriyoruz stüdyoda. Hücum kaydın saati 20,00 YTL.

Başarılar..

Prova stüdyosunun akustiği rezalet (hem biraz ufak, hem de davulun yanındaki pencere hoş etkilemiyor akustiği), ilk gidişinizde davulun sesinden ne gitarist, ne bassist ne de vokalist bir şeyler yapabiliyor adam gibi, ben 1 saatin sonunda sesimin kısıldığını bilirim, diğer gitariste 30 cm'den sesimi duyurabilmek için öyle bir bağırmışım ki... :D Amfiler güzel ama prova stüdyosunda tek amfi olması pek hoş değil, ha miksere bağlayıp öteki gitarı da olaya sokabiliyorsunuz ama... Biz de ilk gidişimizde bayağı afallamıştık bateriden ötürü, pek bir şey yapamamıştık ama sonradan alışıyorsunuz, bir tek sesiniz kısıldığıyla kalıyorsunuz... Ammavelakin kayır stüdyosu çok hoş, gidin görün derim ben...

Arkadaşlar,

Prova stüdyosu istekleriniz doğrultusunda tam 2 katına çıkarıldı. Ekipman yenilendi...
Fiyatlar ise aynı kaldı..

Kanallı hücum kayıt ile ilgili geniş bilgi web sitemizde....
www.nbyapim.com

Başarılar,

sitenizden alıntı :

Hizmetlerimiz :
Hücum Kayıt : Aynı anda birden fazla kişi ile yapılan kayıttır. Kayıtlar ayrı kanallara, aynı anda yapılır. Örnek: 1 Davul, 1 Bas ve 1 Elektrodan oluşan grup için 5 kanal davul, 1 kanal bas, 1 kanal elektro ve 1 kanal da vokal olmak üzere toplam 8 kanal kullanılır.

yukarıda belirttiğiniz fiyat (20ytl) bu kayıt için geçerli yanılmıyorsam ?

diğer sorum ; 8 kanaldan alınan kaydı 8 ayrı ses dosyası olarak alabiliyormuyum ( mesela kendim mix yapsam ? )

1-Fiyat doğrudur,
2-Elbette alabilirsin. Ancak bunun için stüdyoda geçen çalışma zamanı saat ücretine dahil edilir.
Ayrıntılar için bizi arayabalairsin...

Başarılar,
NB Studio.

Prova stüdyosunun yeni hali çok güzel olmuş, hem pek ferah, hem de baterinin yeri çok iyi; tek dezavantajı halen tek gitar amfisi olması, sanırım birkaç hafta içinde de kafa + kabin'ler gelecekmiş, işte o hali oldukça iyi olacak bence... Gidin, deneyin, pişman olmayacaksınız..

Kanal kayıt fiyat\kalite olarak ankaranın en iyisidir diyebilirim.Kayıt yapmanın eğlenceli insanlarla bu kadar güzel olabileceğini hiç düşünmemiştim.

Benim gibi daha önceden selamsız suratsız elemanların stüdyolarında kayda girdiseniz ne demek istediğimi ve bu stüdyonun artılarını anlarsınız.

Kaydınızı yapan insanların anlayışlı dost canlısı olması sizin onlara derdinizi anlatabilmeniz bir stüdyonun teknik ekipmanlarından bir gömlek daha önemlidir kanımca.İşte NB nin bu yanı takdire şayandır diyorum.

su aralar nb stüdyosu tekrar yenileniyormus...eski hali tam bir kazuletti açıkçası...fox gitarın jak çıkısı oynuyodu hısırdıyodu...amfi berbattı çok ötüyodu...baterinin twin pedalı kaymıstı...bass gitar bozuktu...ama yeni halinin çok güzel olacağından eminim... grup olarak provalar için çsmye kayıt için nbye gdeceğiz ama yeni haliyle heralde nb stüdyosuna da gelebilirz...

tesekkürler...

Prova Stüdyosu yeni döneme hazır...

Prova stüdyomuz yeni döneme hazır arkadaşlar. . .

Geçen sene gelen tüm öneri ve eleştirileri değerlendirdik ve düzeltmeleri yaptık :

- Prova odasındaki akustiği etkilediği düşünülen cam - çerçeve kapatıldı.
- Yeni gitar anfisi HARTKE 100c geldi.
- Ziller her zamanki gibi Istanbul, radiant,sabian ...
- Twin pedal faaliyette..
- Klima soğuk soğuk üflemekte..
- E tabii NB nin olmazsa olmazı hizmet ve güleryüz...

Güncel haberler ve gelişmeler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz :

www.nbyapim.com

Rez. Tel: 417 31 56 - 417 31 58

MSN : [email protected]

Geri