Suspect

the_suspect artık şu bursa guruplarınada bi el at dibinde kardeşin kendini paralıyo hiç dönüpte bakmıosun.vay ben ne kadersiz ne bedevi bir adammışım ya ayrıca dvd yi ne zaman izleyeceğiz.

Selam cell;
bugün CD 'n gönderiliyor ama sen yinede Suspect ten konfirmasyon bekle. 8) . Bu arada herkese merhaba umuyorum ki pek yakında tekrar konserlerde hep beraber oluruz.

thesuspect demiş ki:
BU ARADA UNUTMADAN "DEJA VU" NUN ALBUMU KONTRAATAK DAN CIKACAK.... ARTIK HERKESLERE ACIKLAYABILIRIZ...

8) :) güzel olucak çok güzel olcak
bu arada Dr. VE köfte abiler 17 nisan KURBAN-DEJA VU konseri görüntülerini yollıycam size ! hastası olcaksınız :) come onnnn woodstock diye bağırasım geldi konser esnasında mikrofonumdan :p
böyle bi seyirciiiiii görmediiim böyleee bi konser yaşamadııımmmmmmm! :metal yakında elinizde olur emrah kardeşim sayesinde... !

hoşçakalın!

Ankarada en son ODTÜ de geçen sene sahne almıştık sanırım. Şenliklerde oda... o zamandan bu yana henüz bir gelişme yok ; sevgili vokalistimiz ankarada olduğu halde!!! "sana diyoommm Chiiii"

ewt millet bi kaç gundur foruma bakamıyodum. bildiğiniz uzere bursa resimli konseri 2 mayıs a ertelendi....

bu arada suspect eskişsehir cok yakında . ankara ise cok riskli geliyor maalesef.

the cell en sonunda aldın cd yi ... zor oldu ama :)

kontraatak 3 - 5 gun icinde yeni binasına taşınıyo ve ondan sonra aklınıza gelmiyecek organizasyonlar gelecek.....

ne devrik cümle oldu lan bu :)

Dr demiş ki:
Ankarada en son ODTÜ de geçen sene sahne almıştık sanırım. Şenliklerde oda... o zamandan bu yana henüz bir gelişme yok ; sevgili vokalistimiz ankarada olduğu halde!!! "sana diyoommm Chiiii"

ya valla odtüden sonra da insanın ankaraya konsere gelmeye hevesi kalmaz..herifler acaip ukalaydı yaa geçen sene yapmadıklarını bırakmadılar alt gruplara ..bide rashite :)yinede bekleriz ne diyim..

chirkeF demiş ki:
Dr demiş ki:

ya valla odtüden sonra da insanın ankaraya konsere gelmeye hevesi kalmaz..herifler acaip ukalaydı yaa geçen sene yapmadıklarını bırakmadılar alt gruplara ..bide rashite :)yinede bekleriz ne diyim..

selam , chirkef biz SUSPECT olarak pek problem yaşamadık aletlerimizi götürdük paşa paşa çaldık ve döndük. Ayrıca ne demek istediğini de pek anlamadım.

sevgili suspect ailesi..
şu konser tarihlerini ayarlamadan ve değiştirmeden ''önce'' bana da bir danışırsanız sevineceğim..

respect!

Geri