Pedal Icin Kutu Temini

Arkadaslar pedal yapmak icin metal kutu nerden bulabiliriz ?
Ve ben pedala yazilari yazmak icin sticker basiyorum. Bunun yerine yaziyi direk nasil yazabilirim ? Utu ile baski devre yapar gibi yapsam olur mu ?

Kutu temini için Ankara Ulus'da Çerkez Elektronik, İzmir Çankaya'da Altınkaya var. Yazılarını da İngilizce'si decal paper olan kağıda (bildiğin sulu dövme kağıdı) yazdırdıktan sonra pedala transfer edebilirsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutu için;
http://www.altinkaya.com.tr/IP-65-Contali-Aluminyum-Kutular/View-all-products.html
Yazı için kırtasiyeleri ziyaret edin, yapıştırma baskı yapan yerler var...
Kutu temini için Ankara Ulus'da Çerkez Elektronik, İzmir Çankaya'da Altınkaya var. Yazılarını da İngilizce'si decal paper olan kağıda (bildiğin sulu dövme kağıdı) yazdırdıktan sonra pedala transfer edebilirsin.
teşekkür ederim. çerkez de fiyat bilgisi yok ama altınkaya ile önümüzdeki hafta iletişime geççem. bu arada dediğiniz kağıda baktım. uygulanma videolarını izledim. ne oldugunu anlayamadığım bir bir sprey ve jel vardı. sanırım şimdilik sticker basmak daha iyi olacak

teşekkür ederim. çerkez de fiyat bilgisi yok ama altınkaya ile önümüzdeki hafta iletişime geççem. bu arada dediğiniz kağıda baktım. uygulanma videolarını izledim. ne oldugunu anlayamadığım bir bir sprey ve jel vardı. sanırım şimdilik sticker basmak daha iyi olacak

Çerkez elektronikteki fiyatlar pedal için mooer boy kutular 7-8 lira mxr fullbore boyutundaki kutular 12 lira gt2 boyutundakilerse 15 lira geçenlerde gitmiştim güncel fiyatlar bu şekilde.

Evet yaptım. Ben de şu videodan öğrendim:

Çıktı alma işini kırtasiyede hallettim. Ben poliüretanı fırça yardımıyla uygulamak yerine 5-6 kat akrilik sprey vernik kullandım. Çok dayanıklı olmadı yalnız. Evde çorapla kullanırken sorun yok da, ayakkabıya bota karşı biraz hassas.

Decal olarakda geçen malzeme waterslide olarakda adlandırılan baskı uygulama şeklidir. Kalıcı olması için serigraf tekniği ile baskının uygulanması gerekir. Kullanılan kağıdın yüzeyi verniklidir ve baskı kağıda değil verniğin üzerine uygulanır. Suya atıldıkdan sonra kağıt ve boyayı taşıyan vernik birbirinden ayrılır. Daha sonra 80 ile 110 derece sıcaklıkta pişirirsin. Böylece sabitlenmiş olur. Cam şişe yada porselenlerde de aynı teknik uygulanır. Gitar sapını bu tür sıcaklıklara maruz bırakamıyacağımızdan bir zaman sonra logoların silindiğini görürüz. Çünki gereken Sertleşme ısısını uygulayamayız. Kullanılan kağıtları internetten bulabilirsin. Baskı içinde piyasada ortalama renk başı 1000 baskı için 150 tl gibi rakamlar geçerli. Saygılar.

Geri