Türkiye'de Alışveriş Yapabileceğim Site Önerir Misiniz ?

'Müzik Endüstrisi' forumunda Sweep Picking tarafından 7 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

 1. Bu konuyu açma sebebim elektro gitarıma tel alacağım.Aradığımı ürünü bir türlü bulamıyorum. İnternet de alışveriş yapabileceğim güvenilir site önerir misiniz ? (Kargo parası alıp almadıklarını belirtirseniz çok iyi olur.)
   
 2. http://www.pennamuzik.com/gitar-kat33.html

  3 paket dean markley alınca 1 paket de hediye. Ben tellerin yanında birçok ufak gitar aksesuarını da bu siteden aldım. Gayet hızlı ve sorunsuz geldi, kargo da ücretsiz.
   
  Sweep Picking bunu beğendi.
 3. mydukkanı tercih ediyorum adamlar 3 kuruş 5 kuruş alışveriş demiyorlar bir pena bile alsan sorunsuz önemli olan müşteri diyor adamlar seviyorum mydukkanı :)
   
  RebelYell, cezzars ve Sweep Picking bunu beğendi.
 4. - Mydükkan
  - Dodiyez
  - Garaj dükkan
  ile gayet sorunsuz alışverişler yaptım.
  Site üzerindeki online müşteri hizmetleri gayet güzel çalışıyor.

  Do-Re ve Lafa'da ise yanlış stok bildirimi ile ilgili problemler yaşadım.
  Daha bi kaç gün önce stokta görünen ürünü havale yolu ile satın aldım,
  Aynı günün akşam üzeri kargo durumunu defalarca bunaltana kadar sorarak ellerinde olmadığı için temin edemediklerini zorakide olsa söylediler.
  Bi ton mail ve telefon görüşmesi (onlar aradılar) ile paramı 1 gün sonra öğleye kadar ancak geri yolladılar.
  Tabi bankanın kestiği eft/havale ücreti doğrudan bana girdi.
  Yok site güncelleme süreciymiş falanmış filanmış ondan stok bilgisi yanlışmış, kısacası hikaye...
   
  Sweep Picking ve kaos13666 bunu beğendi.
 5. Bu saydığınız sitelerden kargo parası alınıyor mu alınıyorsa ne kadar sadece tel alacağım ? Yanlış anlamayın cimri değilim amacım toplam fiyatını öğrenmek.

  -Mydükkan
  - Dodiyez
  - Garaj dükkan
  -pennamüzik
   
 6. pennamüzik'te kargo ücretsiz diye belirtmiştim. Mydükkan'dan da sıklıkla alışveriş yapan arkadaşlarım var sorun yaşayan az oldu. Kargo ücreti konusunu bilemiyorum, hiç kullanmadım.
   
 7. Tel alacaksanız mydukkan 50 TL ve üzeri tel,pena vs alışverişlere kargo ücreti almıyor.
   
 8. Pennamüzik TC kimlik istiyor. Bir sıkıntı olur mu ?
   
 9. MyDukkan'a ürün tedarik ediyorum. Defo, sağlamlık, iyi paketleme, zamanında kargo gibi konular üzerinde çok sıkı duruyorlar, gayet hassaslar. Bunu söyleyebilirim.
   
 10. Ben pennamüzikten tel siparişi verecektim kapıda nakit seçeneğine tıkladım böyle bir şey yazıyor:
  (Kapıda teslim aldığımda nakit ödemek istiyorum. / Sepet toplamınıza 10 TL eklenecektir) Şimdi benim aklıma takılan sepet toplamı ne ? Alacağım ürünün toplam fiyatı 15.35 TL . Yani sepet toplamı eklenince ürünün fiyatı 25.35 TL mi oluyor yoksa 10 tl puan gibi bir şey mi geliyor açıklar mısınız ?
  Kapıda teslim aldığımda nakit ödemek istiyorum. / Sepet toplamınıza 10TL eklenecektir
   
 11. Fiyata eklenecek. Ama penna müzik'e sormak varken, ve hatta Turkrock'da penna müzik adında üye varken, bu konuda açılmış başlık varken,
  http://turkrock.com/konu/40484/
  yani azıcık araştırmaya (google'a yazılacak bu kadar ) zahmet etmeyip, buraya sormak, e tamam suç değilse de, insana pfff dedirtiyor biraz :)
   
  Asr.Rh bunu beğendi.
 12. Kusuru bakmayın bu konular da sizin kadar derin bilgim yok. Sizin gibi insanlar olduğu için araştırmadım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. :)
   
 13. Ben o yüzden Do-Re'den internet yoluyla alışveriş yapmıyorum. Telefon açıp soruyorum "Var mı?" diye. En azından hangi şubede olduğunu söylüyor. Gidip öyle alıyorum.
   
 14. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
   
 15. penna müzikten uzak durunuz derim.sebebini de başka bir başlıkta net bir şekilde anlatmıştım.daha yeniler ve gelişmeleri lazım.mydukkan şu an favorim.
   
 16. Penna müzikten bir kaç defa alışveriş yaptım. Depolarında olan bir ürün olduğu için sorun yaşamadım. Alışveriş yapmak istiyor ve kafanız karışıksa telefon açıp stok sorunuz. Kargo ücreti de almıyor bu firma.
  gitarpazar.com denen siteden de bir kaç defa aışverişim oldu. İyi çalışmaktalar, hiç sıkıntı yaşamadım.
  mydukkan.com da güzel bir site. Oradan da bir kaç alışverişim oldu. Bir defasında kargo ile sıkıntı yaşadım (ücretsiz olması gereken kargo alıcı ödemeli gönderilmiş-sitenin değil kargo firmasının hatası)
   
 17. Pennamuzik ve mydukkan sorunsuz
   
 18. Enstrumanworld.com'dan daha önce sorunsuzca pena tel vs. alışverişlerimi yaptım sorunsuz ve hızlı bir şekilde gönderdiler. 100 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
   
 19. Bu kampanya geçerli mi hala sanki önceden yapıyorlardı diye biliyordum da ?
   
 20. sürekli geçerli tel pena ve dahası kargo kampanyası hatta tel ve pena alışverişlerinde 35 lira üzeri, askı vb küçük ürünlerde eklenirse 50 liar ve üzeri şekilden
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş