MonstersGame

'Forum Meydanı' forumunda Cicatriz tarafından 30 Mart 2006 tarihinde açılan konu

1. gereksiz hareketlere girmeyelim , gündem başlığında böle topicler açmayalım.

2. bunlar gundemle alakali gerekli topicler dimi:

patetes cipsilerine dikkat!
    Yetenek,varmıdır?yokmudur?
    öğrenciler neden aç gezer?
    Burcunuz, Yükselen burcunuz ve kişiliğiniz
    Seks İşçilerine Uygulanan Şiddet
    Modern Dilencilik
    kedi sahiplerine önemli uyarı!
    21 türk dolar milyarderi!!!
    Bir Boz Ayı'nın Dramı...
    trenler
    Sigara paketlerinin üzerinde yazan yazılar
    Gayrettepe Emniyet'te bir cuma günü!
    akp nın son yumurtası lıselere namaz ve abdest dersı!!!
    Erotik Euro'ları kimse fark etmedi

Ya o degilde herkes kendini mod zannediyo triplere giriyo ya ben bunu anlamiyorum.Bu sitedeki moderatorler zaten bence isini cok iyi yapiyorlar.Actigim topic onlari rahatsiz etmediki hala kitlenmedi.Burdaki tek gereksiz haraket ise senin yersiz msjin oldu uzugunum...

not:yukardaki topic basliklari an itirbariyle gundem bolumunde 1. sayfada olan ve gozume carpan gerekli basliklardan bagzilari...
    saygilarimla...

3. benim actığım ve herkesin okuyup yorumlamasi gereken bir topiği modlar sildi... madem böle bir oyun git baslığı teknoloji bölümünde ac... evet o diğer topicler gündem(haber) topicleri...

4. Cicatriz, yukarıda yazdıkların gündemin bir parçası. En azından "Teknoloji Dünyası" forumuna yazabilirdin. Sert tepkilere gerek yok...

5. arkadaş burdaki gündem başlıklarını gündem olarak değerlendirmiyosa demek ki ona göre tek gündem vampir oyunu...

6. Arkadasım,o yazdığın topicler gündemin birer parcası :wink: Bencede yanlıs yer olmus... :idea:

7. Kardeşlerim linke tıkladığınız zaman akradaşın oyundaki karakteri gelişiyor. Bana göre son derece aptal bir oyun! Ona buna link yolluyorsun onlar tıklıyor sana kan geliyor hede hödö. O Game var başımızda zaten bir bela. Okulun bilgisayarlarında millet ogame oynarken çıktı alamıyoruz projemizi yapamıyoruz. Bıktık bunlardan...

8. Zaten bu yaptığın oyun kurallarına da aykırı. Mesela ben şimdi gidip operatöre şikayet etsem, hemen silinir hesabın. Ne diyor kurallar? "Forumlara ısırma linkini içerek mesajlar yazmayın ya da başlıklar açmayın, IRC'de genel pencerelere yazmayın! Forum imzanıza yazabilirsiniz."

Basit bir oyun, ogame kadar uğraştırmıyor en azından. :lol: Bunun da belirli stratejileri var, uygulamak için dahi olmak da gerekmiyor. :p

Saygılar...

9. oyunda birde turkrock klanı var aramıza katılırsanız level inize göre sohbet odamızdaki #klan-turkrock kanalında access alabilirsiniz:)

10. Ben level 17'yim sevgili aYNaLI-SuCuK, geleyim de peşime birilerini de takayım. :D Kaç kişi turkrock klanı?

Sevgiler...

11. şu anda 10 kişiyiz sağlam bi ekibe adım adım gidiyoruz
    senide bekliyoruz:)

12. Oyuna başladığım günden beri tam 1000 altın hibe ettim bulunduğum klana. Bilseydim size saklardım. :D Neyse, artık turkrock'a da çalışırız. :p

Sevgiler...

13. e abcim oyunu açtım sen gelcen diye seni bwkliyoruz:)

14. Ben de artık turkrocklıyım monstersgame'de. O kadar konuşmamızın üstüne aYNaLI-SuCuK bana "Kimsin?" diye bir mesaj atmış. :) Kim olabilir? Kilimcinin kızı. :p

Sevgiler...

15. turkrock klanı 99ç suraya cıktı klan sıralaması genelinde hayırlı ugurlu olsun herkezi bekleriz

16. kyoo

kyoo

13
    0
    300
  17. Bu yaptığının oyun kurallarına aykırı olduğunu biliyor musun? ;)

Klanımız ben dahil olduğum günden bu yana oldukça büyüdü, serpildi ve ilerledi. Güzel bir klan sığınağımız, altın birikimimiz ve güzel üyelerimiz var. Herkesi bekleriz.

Sevgiler...

18. kyoo

kyoo

13
    0
    300
    ne yaptıysam klanın iyiliği için yaptım. biraz hile hurda olmazsa bu çark nasıl döner ey vampir ;)

19. kyoo lan buldunmu silent sana nerde atmış cevap neyse bu arda klan şu an ıtıbarıyle 55.cı sırada umarım daha da ıyısı olur olmasa oyuna neyse buarsı irc degıl herkesı beklerız ellbette tıklayn lınke gelın klanımıza turkrock klanı varken başka klanamı gıdılır :D

Bu Sayfayı Paylaş