Let It Flow

Let It Flow, Doom yapan İzmirli bir grup. Son aylar içinde The Momentary Touches To The Depths'i çıkardılar Hammer Muzik'ten. Gayet güzel ve derin olduklarını düşünüyorum ben açıkçası.

Album tracklist:
1 Dirge
2 Mourning
3 A Momentary Touch To The Depths
4 Lumerian
5 Desires Lost
6 Deadly Silence
7 Stuck
8 Flee
9 Cloud Loneliness
10 Choke
11 An ordinary ghost
12 Departure

Ayrıca Hammer Muzik sitesinden Mourning indirilip dinlenebilir.
Grubun web sitesi http://www.letitflow.net/

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kadın vokal Sinem'in albumden sonra gruptan ayrılmış olması yüzünden grup tanıtım konserlerine çıkamıyor ancak bugün yeni bir vokal deneyecekler. Yakında konserlere başlamalarını bekliyorum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni vokal Nilüfer ile bugün stüdyoya girdiler, yeni vokal hayırlı olsun.
Mayıs gibi konserlere başlayacaklarını öğrendim ayrıca.

gerçekten mükemmel bir grup.biraz da brutal olsaydı daha ii olurdu:)byan vokalin sesi evanescencein vokalisti amy leeye benziyor.başta bana evanescence ozentisiymiş geldi doğrusu ama zamanla dinelyince anladım ki yanılmışım grubun kendine has bi tarzı var kimsede olmayan.stuck şarkısını çok sewdik hele orda ~grant me wings to fly~lafınını geçtiği yer çok manyak kısa ama öz:) istanbula konsere gelse de izleyebilsek keşke.

Let it Flow, rock station dergisi 'haziran - temmuz - ağustos' sayısında röportajları yer almaktadır. ayrıca grup yeni albüm çalışmalarına başladıklarını da müjdeledi (:)

A Momentary Touch To The Depths i dinlediğimde vokal e aşık oldum.Arkadaşlarıma dinlettiğimde bunlar Türk olamaz dediler (Aynı şeyi Dimnes Through Infinity içinde demişlerdi.)Türkiye de artık sağlam müzik yapılabiliyor ve ağırlıklı olarak sağlam gruplarda yaş ortalaması çok gen olan gruplar.Bu benim bir müziksever olarak gözlerimi yaşartıyor.Umarım şirketlerin reklam vb oyunlarına kurban gitmezler çünkü muhteşemler.

Let It Flow a başarılar diliyorum.Ve tanıtım konserlerini bekliyorum.

vitaliy demiş ki:
gerçekten mükemmel bir grup.biraz da brutal olsaydı daha ii olurdu:)byan vokalin sesi evanescencein vokalisti amy leeye benziyor.başta bana evanescence ozentisiymiş geldi doğrusu ama zamanla dinelyince anladım ki yanılmışım grubun kendine has bi tarzı var kimsede olmayan.stuck şarkısını çok sewdik hele orda ~grant me wings to fly~lafınını geçtiği yer çok manyak kısa ama öz:) istanbula konsere gelse de izleyebilsek keşke.
vokal evanesence ile alakasız bence.ayrıca let it flow u evanesence avril ve guano apes e benzeten yayın organlarını kınıyorum.Bence let it flow Let It Flow a benziyor.ve yanıldığını anlaman güzel dostum ;)

let it flow hayatımın grubu heraLde=)
Stuck favorim..Kendimi bi buldgum bi kaybettğm grup..oLması gerektği yerde kimler var..

Ağustos'un 2. haftasından itibaren konser trafiği başlayacak olan ve 2. albümün de çalışmalarına başlamış olan gruptur. Ayrıca, sonbaharda 2, 2. albümle birlikte de 1 klip yayınlamayı planlamaktadırlar.

let ıt flow u üstteki çilekeonlinedan soğuk siyah(ilayda)sayesinde tanıdım ve sevdim mourning stuck dirge güzel parçalar:)

Geri