Let It Flow

Kra demiş ki:
Daha önce grubun ismini duymuştum fakat ilk kez canlı olarak izledim ,o diğer grupların çaldığı black metal tarzı müziklerden sonra "Atmospheric Metal "gerçekten çok iyi geldi...
albümü en kısa sürede alıp size imzalatmak istiyorum :)

Samimiyetiniz için teşekkürler.
O halde, en kısa zamanda görüşmek ümidiyle..

Yigit_nightwolf demiş ki:
gerçekten güzel bir performanstı elinize kolunuza ağzınıza sağlık. dinlerken çok keyif aldım.en yakın zamanda ankaraya bekliyoruz.sevgilerle

Asıl biz teşekkür ederiz desteğiniz için. Ankara'da görüşmek ümidiyle. Tüm dostlara tekrar selamlar. Konya performansınız için şimdiden başarılar.

Mutlulukla..

Kra demiş ki:
Yurtdışında turnelere gidiomusunuz ? yoksa şuanlık sadece Türkiye ile sınırlımı ?

Şu anda sadece yurtiçiyle sınırlı çünkü bir yandan yeni albümün hazırlıklarını sürdürmekteyiz. Bu da, takdir edeceğiniz üzere, günlük hayatımızdan bile ayırılacak ekstra zamanlar gerektiriyor.

Ama turneler önümüzdeki sonbahardan itibaren hem yurtiçinde hem de yurtdışında sıklaşacak. Bazı organizasyonlarla irtibat halindeyiz!

Mutlulukla..

Bu iyi haber..
Yurtdışına gitme planlarım yok şuanlık ,ama sizin gelişme , hedeflerinizi gerçekleştirmeniz açısından bence büyük avantaj olacak.
bu arada yeni albüm çıksada alsak yaw.. :)

behemod demiş ki:
harbiii tazeee domates gibi olmuş :) şuu klip hakkında azcık bilgi alsak yanii...ne tarz bir şey ?

Performans klibi şeklinde, Desires Lost adlı parçamıza çekildi. Haziran ayı yaklaşıyor, montajlar devam ediyor.. Yakında gelişmelerden hepinizi haberdar edeceğiz.

Mutlulukla..

Bugün yönetmenimiz Taylan'dan aldığımız duyumlara göre, klibin en basit haliyle montajı tamamlanmış bulunuyor.
Tamamen bitmesi biraz daha zaman alacaksa da artık az kaldı.
Bilgilerinize..

Mutlulukla..

Geri