Benzin

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Synthbeyi tarafından 11 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır tanıdığım ve farklı oluşumlar içinde çaldığım arkadaşlarımla "Benzin" isimli "Rock" tarzı müzik yapmak için severek emek harcadığımız grubumuzu kurduk. (Genre olarak alternatif/pop-rock/funk gibi yerlere de ara sıra uğradığımız oluyor çalarken bu yüzden genel olarak Rock diye özetlemek istedim mazur görün :) )

Grubun temellerini 2013 yazında attık ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kadromuz şu şekildedir :

Vokal: Secil ALTINOZ
    Davul: Gokhan AKTAS
    Elektro Gitar & Vokal: Cihan EREN (bendeniz)
    Solo Gitar: Burak KURKCU
    Bass Gitar: Mahmut GEZER

Grubumuzun fotoğrafı ve ilk cover demomuzu da sizlerle paylaşmak istiyorum :)

Benzin - Bana Bir Masal Anlat Baba (Cover)

Bizi takip edebileceğiniz ve bizle iletişime geçebileceğiniz adresler aşağıdadır.
    www.facebook.com/BenzinOnline
    twitter.com/OnlineBenzin
    [email protected]

mrtkp bunu beğendi.
  2. Arkadaşlar iyi geceler grubumuzun lansmanı için 25.12.2013 Çarşamba günü Küçük Bronx'taki konserimize herkesi bekliyoruz :) Giriş ücretsizdir, konser saat 20:00-22:00 arasındadır.

ImageUploadedByTapatalk1387749653.989050.jpg

mrtkp bunu beğendi.
  3. Arkadaşlar merhaba 07.03.2014 Cuma akşamı Benzin saat 20:00'de Tivoli Event Hall Taksim sahnesinde olacak. Giriş + 1 bira 15 TL'dir. Herkesi bekliyoruz :)

Facebook Event

Son düzenleme: 1 Mart 2014

Bu Sayfayı Paylaş