Witchtrap

ben grub üyesi birisinin çıkıp biz şunu yapıyoruz yada yapıyoruz demesini bekliyorum.
(tabi grub üyesi olduğunu ispatlaması lazım)
bunların hiç birine inanmıyacak yoksa
herkes konuşur ama doğru söylenen kaç kişidir. tartışılır.

Yok kalsın saolun beni yine kimse anlamamış ben bildiğim gerçekleri söyluyorum bu elemanlarla yüzyüze gelinmez bu elemanlardan korkacaksın;
:arrow: Sadistic Spell
:arrow: Paradox
:arrow: Satanic Verses
:arrow: Witchtrap
:arrow: Ehrimen
Ankaranın en az 10 senelik gruplarıdır bunlar birbirleriyle kankilerdir diğer grupları tınlamazlar sevmezler önemsemezler.Müzik bilgileri ıvrı zıvırı uzar gider tamam o derece bilgililerdir ama yanlarına yaklaşılmaz bu elemanlar sakat elemanlardır bu düşünceleri yüzlerine söylesen seni asarlar ve keserler oyüzden yüzlerine söyleyemiyor kimse umarım beni anlamıştır herkez bu grupların elemanlarıyla birebir irtibata girmektense böle onları sevenleri bilgilendirmek en iyisidir bence , sizce bunun adı korkaklıkmı ? Öle diyorsanız öle olsun bişi demem ...

Wıtchtrap

Wıtchtrap adını sitede duyduğumda kısa süreli bir şok yaşadığımı belirtmem gerek. bundan yaklaşık 8 yıl önce albümlerini dinlediğimde Tolga'nın gerçek üstü vokalinin bir insana ait olamayacağını düşünmüştüm. kişilik, karakter ve geçmişte bıraktıkları kötü imajları konusunda sanırım kimsenin güzel düşünceleri yoktur. ama yaptıkları müziğe saygı duymak lazım. Ankara gruplarıyla övünürken Wıtchtrap'ın kulaklarını çınlatmak gerekiyor.

Re: Wıtchtrap

eylul81 demiş ki:
kişilik, karakter ve geçmişte bıraktıkları kötü imajları konusunda sanırım kimsenin güzel düşünceleri yoktur.
Abi evet kimin güzel düşüncesi olabilir ki ama içlerinden ufuğun sadece görünüm ve yanlarında olduğu için o konumda olduğunu söyleyebilirim.Ama diğerlerinin hepsi lanse ettikleri gibi ''-Biz karanlığın çocuklarıyız'' ..
Evet abi tamam kabul karanlığınmı cehenneminmi neyişn çocukları olursanız olun ve mümkünse zararınızı kendinize verin çevreye değil. Sonrada birkaç kişi çıkıp savunmasın satanist,nazi düşkünü faşist grupların ve sempatizyanı olan elemanlarını.
Çünkü ben bahsetmiyorum şeytanı övmüyorum(bknz:Ehrimen),ben karanlıktan ve ölümden bahsetmiyorum(bknz:paradox ve Death Oath),ben satanistlikten bahsetmiyorum(bknz:Sadistic Spell ve Witchtrap)(gerçi hepsinin amacı satanistlikle ilgili bu bölüme hepsinide alabiliriz)
Ya da ben bu grup elemanları gibi hede höd takılıp asarım keserim demiyorum(gerçi onlarda demiyor asarım keserim direk uyguluyorlar ve buna bir dur diyen yok)
(bknz:Witchtrap : Kuzu )
(bknz:Sadistic Spel : Tolgahan ve Cenk)
(bknz:paradox : Özhan ve Umut)
Kimbilir bu elemanların herkezin bildiği satanist ve nazi tutkunu faşist kişiler olduğnun yanında daha bilmediğimiz nekadar kötü,pislik yanları vardır ?????
Sonrada birileri bu grupları yeni dinliyecek belki ilerde furyasına kapılıp onlardan birileri olcak kişileri dinlememeleri,yanlarına yaklaşmamaları konusunda uyarıyor ama nerdeee grubun yanında ayak işleri yapan kişiler direk gelip bunlar iyi insanlar diyor.
(bknz:Kirpiye yavrusu pamuk gözükürmüş.)

Umarım net bir açıklama olmuştur böyle konularda gerçekleri birebir olmasada lanse eden arkadaşları kutlar ve teşekkür ederim düşünceli insanlar ki bu gruplar hakkında bilgisi olmayan saf insanları bilgilendirip bu gruplardan uzak tutuyorlar. Umarım grup geri döndü deniyor bu yalan olurda diğerleride birer birer sönerler , saygılar.

Re: Wıtchtrap

synet demiş ki:
eylul81 demiş ki:
kişilik, karakter ve geçmişte bıraktıkları kötü imajları konusunda sanırım kimsenin güzel düşünceleri yoktur.
Abi evet kimin güzel düşüncesi olabilir ki ama içlerinden ufuğun sadece görünüm ve yanlarında olduğu için o konumda olduğunu söyleyebilirim.Ama diğerlerinin hepsi lanse ettikleri gibi ''-Biz karanlığın çocuklarıyız'' ..
Evet abi tamam kabul karanlığınmı cehenneminmi neyişn çocukları olursanız olun ve mümkünse zararınızı kendinize verin çevreye değil. Sonrada birkaç kişi çıkıp savunmasın satanist,nazi düşkünü faşist grupların ve sempatizyanı olan elemanlarını.
Çünkü ben bahsetmiyorum şeytanı övmüyorum(bknz:Ehrimen),ben karanlıktan ve ölümden bahsetmiyorum(bknz:paradox ve Death Oath),ben satanistlikten bahsetmiyorum(bknz:Sadistic Spell ve Witchtrap)(gerçi hepsinin amacı satanistlikle ilgili bu bölüme hepsinide alabiliriz)
Ya da ben bu grup elemanları gibi hede höd takılıp asarım keserim demiyorum(gerçi onlarda demiyor asarım keserim direk uyguluyorlar ve buna bir dur diyen yok)
(bknz:Witchtrap : Kuzu )
(bknz:Sadistic Spel : Tolgahan ve Cenk)
(bknz:paradox : Özhan ve Umut)
Kimbilir bu elemanların herkezin bildiği satanist ve nazi tutkunu faşist kişiler olduğnun yanında daha bilmediğimiz nekadar kötü,pislik yanları vardır ?????
Sonrada birileri bu grupları yeni dinliyecek belki ilerde furyasına kapılıp onlardan birileri olcak kişileri dinlememeleri,yanlarına yaklaşmamaları konusunda uyarıyor ama nerdeee grubun yanında ayak işleri yapan kişiler direk gelip bunlar iyi insanlar diyor.
(bknz:Kirpiye yavrusu pamuk gözükürmüş.)

Umarım net bir açıklama olmuştur böyle konularda gerçekleri birebir olmasada lanse eden arkadaşları kutlar ve teşekkür ederim düşünceli insanlar ki bu gruplar hakkında bilgisi olmayan saf insanları bilgilendirip bu gruplardan uzak tutuyorlar. Umarım grup geri döndü deniyor bu yalan olurda diğerleride birer birer sönerler , saygılar.

Saydıgın grupların çogunun elemanlarını tanıyorum hemde cok uzun yıllar önceden olan bir tanışmışlıgım vardır yani sen daha kısa pantolonla evde susam sokagı izlerken biz ankarada eski cadde tayfası var bilmem bilirmisin ve kayalıklarda oturur headbang yapar bir birayı paylaşırdık şimdiki yeni nesildeki gibi diil heavy olayını benimser yaşardık ve bu elemanların hiçbir kimseye kötülüğü olmaz (TABİ DOKUNMADIGIN SÜRECE) .
Ama sen öyle bir anlatmışsın ki sanki elemanlar satanist örgüt kurmuşlar ve bunun için müzik yapıp yandaş arıyorlar gülünür sadece bunlara :)
Tolga olsun, eskiden bi kuzumuz vardı o olsun, Umut olsun ve Özhan olsun hepsi adam gibi müzisyenlerdir yalnız şu var geçmişte bir sevgilin varsa ve elinden almışlarsa veya nebileyim yaralarına dokunup dayaklarını yediysen bile bukadar kin besleme bence olmuş geçmiş bir olay ;)

max78 demiş ki:
Yok kalsın saolun beni yine kimse anlamamış ben bildiğim gerçekleri söyluyorum bu elemanlarla yüzyüze gelinmez bu elemanlardan korkacaksın;
:arrow: Sadistic Spell
:arrow: Paradox
:arrow: Satanic Verses
:arrow: Witchtrap
:arrow: Ehrimen
Ankaranın en az 10 senelik gruplarıdır bunlar birbirleriyle kankilerdir diğer grupları tınlamazlar sevmezler önemsemezler.Müzik bilgileri ıvrı zıvırı uzar gider tamam o derece bilgililerdir ama yanlarına yaklaşılmaz bu elemanlar sakat elemanlardır bu düşünceleri yüzlerine söylesen seni asarlar ve keserler oyüzden yüzlerine söyleyemiyor kimse umarım beni anlamıştır herkez bu grupların elemanlarıyla birebir irtibata girmektense böle onları sevenleri bilgilendirmek en iyisidir bence , sizce bunun adı korkaklıkmı ? Öle diyorsanız öle olsun bişi demem ...

yukarıda belirtttiğin grupların alyını bundan 10 sene önce dinledim hahha hatmettim.albümlerinin hepsinin sanırım en az 10'ar kez dinlemişimdir.yaptıları müzik boş bir müziktir ve yaptıllarınında black metalle alakası yoktur.2 tane riff bulup satanik sözler yazmakla pure/black albüm olmaz.ayrıca zaten bu gruplarını elmanlarının kanki olmasına hiç şasırmadım.çünkü witchtrap'in davulcusu ile satanic verses'in ki aynı kişi.(ki kendisi o albümlerde doğru düzgün twin atamıyordu.nasıl black metal grubu davulcusu oluyo anlamış değilim??)keza sadistic spell'in vokali ile witchtrap'in vokalide aynı kişi.herhalde canları sıkılınca paso black grubu kuruyolar.türk black metalinin bu halde olmasının da başlıca sebebleri bu gruplarıdır.bunlar sayesinde 2-3 riffi bir araya getirip scream vokalden anlamayan gençler birleşip black metal yapmaya başladılar ve ortalik punktan bozma black metal gruplarından geçilmez oldu.maalesef bu işler öyle ''yok şöle satanikiz'' ''yok öyle acayip satanik düşüncelerimz var ki kimseyle paylaşamayız''(bkz. şebek heavy metal fanzin satanic verses röportajı) gibi teenager tayfayı kafalayıcı sözlerle olmaz.gerçi tabi bunlar bundan 10 sene önce olmuş işlerdir.büyük ihtimalle artık kimsenin böyle dşünceleri kalmıştır ne de bu işleri düşünüyorlardır.

neyse bende böylelikle 10 senedir içimde olan olayı söylemiş bulunuyorum.bu mesajıda pek dikkate almayın. ;)

Kim ne derse desin Witchtrap saygı duyluması bir gruptur B.M. tarzında...

1 ay önce şans eseri Witching Black albümünü buldum 2. el...Türkiye'deki en sağlam alt yapıya sahip bir albüm bence...

Saygılar Witchtrap' e...

Geri