YaraBandı (Alt. Rock)- Ankara

Alternatif rock tarzındaki grubumuzu bu sene umarız Ankara da yapılacak üniversite şenliklerinin çoğunda görebilirsiniz.. :)
Grubumuzdaki elemanları kısaca tanıtmam gerekirse merak edenler için, vokalde İlknur, ritm gitar Özgür, solo gitar Özhan, davulda Murat ve bas gitarda ben Erman..
Bu arada ilk konserimiz 2 Nisan pazar gecesi (yani yarın gece) Tunalı da Old Mariner de.. Deep studyosunun katkılarıyla düzenlenen bu geceye bize güvenip bizi davet ettiği için Onur abiye teşekkür ederiz..
Grup hakında merak ettiğiniz her şeyi bu başlık altında bizlere sorabilirsiniz..
Ayrıca diğer konser tarih ve saatlerini bu başlık altında açıklayacağız..
Gelmek isteyen tüm arkadaşları bekleriz :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Konser süperdi arkadaşlar..
Vokaller grubun adını söylemeyi heyecandan unuttular :p
Bir derdim var, pretty fly ve ayrılamayız biz çaldık :p

Arkadaşlar ~YaRaBaNdI~ ile ilgili iyi ve kötü yorumları duymak için bu foruma üye olduk..Yorum ve eleştrilerinizi bekliyoruz..

Arkadaşlar Çankaya Üniversitesi'ne bekliyoruz..
Tam tarih ve saati öğrenmek isterseniz bu sayfayı takip etmeye devam edin..

ben yarabandini bizzat izledim.. gercekten cok iyiler. tarzlari herkesten daha farkli.. superler yanii..

cok fazla anlasildi heralde gruptan biri oldugum :) ben solo gitarist özhan.. calisiorz, biseyler yapmak icin uurasiorz. su siralar islerimiz de yolunda gidio.. umarim herkesin bizi dinleme sansi olur.. baska ne diim ki..

selaam

goruntu7913fy.jpg

Yara bandı oldmarinerda..

Erdem senin gibi bi müzisyenden böyle yorumlar duymak çok güzel..
Umarım şenliklerde gelceksin bizi dinlemeye..
Tabi aynı saatte Rockout & Funk Off la başka bi yerde çıkıyor olmazsan :p
Sana da başerılar..

Geri