YaraBandı (Alt. Rock)- Ankara

Bi aksilik cikmazsa 12 mayis cuma gunu Gazi Unv Muhendislik Mimarlik(Sihhiye'de oluyo heralde) senliklerinde cikiyoruz. saat 13.30 - 14.00 arasi bi saatte baslicak ve 1 saat surcek.. program 12.00 da baslio. Bizden once bi grup yok, dj calicakmis.. Herkesi bekliorz.....
Saat biraz ters ama, yarabandı yaa bu kaçmaz walla :D

12 mayısta ki konserimize herkesi bekliyoruz bu konser bizim için önemliydi umarım çok güzel geçecek yarabandı elemanlarıda forumda kayıp sanki:) biraz sesiniz çıksın arkadaşlar:)

sanki konser olmicak gibi konuşuyosun vokalist
sen tanrıya zar attırmaya devam et görüceksin neler olucak bu arada ergin hayırdır bişiler karalamışın size la ilgili nedir olay?

mavisakal kardeş vokalist mokalist noluyo benim bi adım var taam mı:)
emrecim seninle senin okulunda konser vermek bizim için ayrı bir zevk ifinim:)
konser de bi aksama yoktur duyrulurrrrrrrrrrrrrr!!!!!

zevk ha :) facianın eşiğindesiniz:) haberin yok sevgili vokalist :) tanrıya zar attırmaya devam et sen !!!! arkadaşlar cuma konserinizi izlemeye gelicem herşey ii olucaktır buna eminim :)

pis zzzzzaaaaaaaaaaarrrrrrrpaaaaaaaaaannnnnnnnndddddddiiiiiiiiiiitttttttttt
yarabandı çok ii yerlerde olucak arkadaşlar ben buna inanıyorum umarım tam gaz gidersiniz kolay gelsin herkese

arkadaşlar biziz de o kadar iyiydiniz ki sizleri gazi şenliklerinde görmeye geldik ama çıkmadınız. Noldu niye iptal ettiniz yaaa:( sizi bi daha dinlemeyi çok istemiştik tühh.

forumdan da kaybolmuş herkes ohh:(
gümmf faciasından sonra galiba toparlanmak zor görünüyo sanki gibi:)
sağlık olsun tabiii...
ne diyoruz hep
MÜZİK KAZANSIN !!!!!!!!

Geri