Granül -Ankara

ben uyumuyorum.gözlerimi dinlendiriyorum.

herkese yorumları için çok teşekkür ederim.hoşbulduk.

en iyiye ulaşana kadar çalışmaya devam edeceğiz.
yorulmak olmaz.

iyiydi ilk bikaç şarkıda cross sorun çıkardı çat diye kesti bateri kaldık öyle. şarkıların yarısını serhat söyledi zaten. genel olarak iyiydi. daha çalın dediler bizde şarkı kalmadı artık :)

re-arranger demiş ki:
iyiydi ilk bikaç şarkıda cross sorun çıkardı çat diye kesti bateri kaldık öyle. şarkıların yarısını serhat söyledi zaten. genel olarak iyiydi. daha çalın dediler bizde şarkı kalmadı artık :)

playlistinizi genişletin biraz arkadaşlar...olmuyo bööle kısa kısa...doyalım biraz tadınıza :)......

iyi çalışmalar.....

başarılar musti, burak, egemen ve basçı arkadaş(özür dilerim ismini hatırlayamadım :D ) izledik beğendik.. sarışınlar boktur'u da sizinle çalmak çok güzeldi

yerim sizi :D

teşekkür ederim konserimizi izleyip çok beğenen ve son şarkıda bizle bateri çalan arkadaş (böyle de güzel canım :) )
hayatımda dinlememiştim o şarkıyı ama güzelmiş walla.
playlisti genişletme olayına girdik kolay kolay çıkmayız valla. :)

son konserde garip bir tecrube oldu farklı vokalist,farklı davulcu...
repertuar geliştirme işine de girdik bakalım nasıl olacak...

mesajı yazıp yazmama konusunda tereddütlüyüm ama belki diyim olursa olur olmazsa yazdığımla kalır.
Granül yarın (19 mayıs)için (gerçi girmişiz 19'a :) ) if rock bar da sahne alacaktır ancak konser ayarlandığı haberi bir anda gelmiştir. Benim ve Egemenin farklı gruplarda Gazi Anadolu Lisesi nde konseri vardır. Eğer saatleri uyuşturabilirsek saat 5-5:30 gibi if de olucaz. Ciddi bir terslik olursa gelemiycez organizatör arkadaşlardan şimdiden fazla fazla özür diliyoruz. gelebilmek için elimizden gelenin fazlasını yapıcaz. umarım yarın orda oluruz.

evet öleydi ama akşam stüdyo yaptık eğlenceli oldu :D
gazide kavga olmuş polis falan gelmiş bir de bu egemenlerin grup soad çaldı ondan da olabilir diyorlar elektriği kestiler biz de koştuk if e. hiçkimseye haber vermemiştik diğerleri de gitmişti zaten adam kalmadı o yüzden iptal edildi.
haftaya cumartesi if olabilir ama.

Geri