Çare

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda punkserkan tarafından 7 Nisan 2006 tarihinde açılan konu

1. ÇARE -Bana beni sorma adli albumleri yeni çikti.şu an tum muzik marketlerde var. Ajda pekkanın bir gunah gibi adli parcayi coverladi. www.grupcare.com dan daha genis bilgi alabilirsiniz...

2. Başlık düzeltilmiştir.

3. eyvallah kardeş....
    Bu arada ÇARE grubu 10 nisan pazartesi saat 15:00 da radyo 35 te canli yayın konugudur ilgilenenlere... saygilar

4. ÇARE....... 13 nisan 2006 saat 19:00 da YASAR ÜNİVERSİTESİ nde herkezi bekleriz...

5. Hadi kolay gelsin... saygılar efendim...

6. .....ÇARE.... 28 nisan 2006 CUMA günü..
    ALSANCAK BIOS BAR da...
    Albüm tanıtım konseri herkezi bekleriz.....

7. tur olarak ne tur yapiyolar onu da yazsaydin iyi olurdu

8. albümün soundu biras poprock gibi ama canli daha farkli oluyo tabi bir de ilginç cover lari var grubun izlemekte fayda görüyorum...

9. Evet..ben bi toparlayayim :)....albümün soundu evet biraz yumusak ama canli tabikide biras daha tempo ve enerji kazaniyo sarkilar...Cover lar konsuna gelince katiliorum süper duzenlemeler...

10. ÇARE.... 28 nisan CUMA günü ALSANCAK BIOS barda.... album tanitim konseri...herkezi bekleriz...saat 23:30 gibi sahne alicak...

11. equus

equus

7
    0
    600
    teşekkürler

12. ÇARE......28 Nisan 2006 cuma günü
    ALSANCAK BIOS BAR da.....album tabitim konseri......herkesi bekleriz.....saat 23:30 gibi sahne alicak olan grup konserde albümden ve bazi cover parcalara yer vericek....hadi bakalim hayirlisi..saygilar

13. Süper grup.... süper şarkılar hastayım hepinize komple.....Cam gibi müzik yapılmakta bence yalnız grup elemanlarını da tanıtmakta fayda var...

14. Re: çok beğendim

Gitar soundları süper walla gitarist bütün pedallarını kendi yapıyomuş vaaay beeee :lol: :lol: :lol: :lol: . Olm şaka bi yana hayırlı uğrlu olsun albümünüz nice mutlu günlere yarınlara, nice başarılara diyim. Buarada Cuma günü Beraber sahne alıcaz arkadaşlar hadi bakalım benimde doğum günüm heyecanı sardı şimdiden. Bana beni sormayı bana gönderin :lol: :lol: :lol: CUMA ALSANCAK BIOS BAR ÇARE & ALIVE

15. ÇARE 5 mayis 2006 cuma günü İZMİR BOSTANLİ DEMOKRASİ MEYDANI nda herkesi bekleriz .....saat 20:00 gibi sahne alicak...

16. cuma konserdeydim, harbi çok güzel eğlendik!!

sizi canlı dinlemek ayrı bi keyif..

17. ÇARE KONSERRRRRRRRR
    13 mayis 2006 CUMARTESi ETAP(alsancak) herkezi bekleriz....

18. arkadaşlar bornovada konser yok mu?

19. Bornova konseri yakında olcak arkadaşlar..Şu anda başka projelere çok motive olduk ama bornova kısa bir süre sonra Çareyi izleyecek..Aslında aklımızdan geçen haftanın bir günü periyodik olarak biyerde sahne almak ama zaman ayırabileceğimiz doğru anda olacak sanırım.. Birde tiyo vereyim size.., Çare böyle bir programı küçük bir barda yapmak istiyor...

20. Acayip seviyoruz Çare'yi yahuuuuuuuu... :D Gerçekten kaliteli müzik yapan nadir gruplardandır.Hemen albümü edinin arkadşlar acayip seversiniz .

Bu Sayfayı Paylaş