Çare

:D Yaa olum yardın beni gene ya :!: Güzel olmuş ama çay, şekerde bitmişti evde iyi olmuş aldığın walla :D :D İyi ev arkadaşı dediğin böyle olur işte.. Eve geldik çay hazır, daha ne ister insan hayattan :D :D

Ege bak seninle muhabbete daldım , asıl söyliyceğimi unuttum ; arkadaşlar Çare Tv. nin teknik sorunları çözülmüş bulunmaktadır.09.10.2006 Pazartesi saat 16:00 da (yani yarın oluyor) yeni yayın dönemimiz başlıyor, vatana millete hayırlı olsun :LOL:

Firewall demiş ki:
Ege bak seninle muhabbete daldım , asıl söyliyceğimi unuttum ; arkadaşlar Çare Tv. nin teknik sorunları çözülmüş bulunmaktadır.09.10.2006 Pazartesi saat 16:00 da (yani yarın oluyor) yeni yayın dönemimiz başlıyor, vatana millete hayırlı olsun :LOL:
Geliyorum bende izliycem :LOL: :LOL:

Yahuu şu Beni Bna Sorma nasıl bir şarkıdır.Acayip güzel olmuş.Dinle dinle bıkmıyor İNSAN :d .Hele şarkıdaki cümbüş başka bir yerlere uçurmakta dinleyeni.Çare den ağızda kaybolmayan şarkılar istiyoruz, aynı Beni Bana Sorma gibi

''Bana Beni Sorma'' adlı şarkıyı bende çoooook seviyorum,trt ınt'de izledik arkadaşlar sizi,program normalde izliyeceğim tarzda bi program değildi sizin için izledim,Allah size çıkıcağınız programlarda aklı başında sunucular denk getirir inşallah:)diyoruuuuum ve herkesin bayramını kutluyorum....

Ben de Sabah Akşam " Bana Beni Sorma " yı DeLii :twisted: Gibii Dinleyenlerdenim...
Mükemmel Bii Şarkı... Yanlız Klip Çok Daha Farklı Olabilirdi , Ama Yine De Güzell Olmuşş... ;)

selam Çare grubu güzel gelişmeler ve ataklar görüyorum sizde, bu güne kadar nasıl olurda bu kadar ii müzisyenler (serhat ve murat tan bahsediorum çünkü onları çok öncelerden bilirim özgürü sonradan gördüm oda ii bir müzisyen) neden hak ettikleri yere gelemio die düşünüodum, sanırım boşuna endişelenmişim çünkü o yere ulaşacağınıza inanıyorum, murat selamını aldık eyvallah herkese slm umarım sizi bütün dünya tanır:)

...ve işte Çare yeni davulcusuna kavuştu galiba.O bir imagemaker ,O bir stil,O bir yakışıklı ,bunlardan da öte O bir davulcu ,O bir ...O bir ,iki ,üç... Burçin İşbilen

Seni Çare gibi bir grupta görmek güzel kardeşim.Yolun açık olsun,Başarıyla dolsun

lockpick demiş ki:
uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim,kalabalığa, sıcağa ve havasızlığa rağmen mükemmel bi gece yaşattınız yine ;)
teşekkür ederiz efendim, biz de çok eğlendik ''sayenizde'' :D...Biz gerçekten Guardianı çok seviyoruz ama sanırım bu sıcağa ve havasızlığa bir çözüm bulamazlarsa Çare'nin oradaki programı biraz tehlikeye girecek gibi görünüyor :!: :!:

Bugün ki ÇaRe Tv Yayını Msn den Size Ulaşamadığımızz İçin Ne Yazikki Kısa Sürdü :cry: ...
Israrla Albümünüzdeki * Yana Yana * Parçanızı Çalmanız İçin İstekte Bulunmuştum Ama Mesajım Ulaşmadı :( ... Pzt. Günü Çalarsanızz Çok Sewinirim ...

Geri