Slide Penguin-Eskişehir

2005 ekim ayında kurulan grubumuz 4 kişiden oluşuyor ve müzik tarzında geniş bir yelpazeye sahip.

Slide Penguin,Sahne Sanatları işbirliği ile Eskişehir'de aktif müzik hayatını sürdürmektedir.Aynı zamanda beste çalışmalarına da özen gösteren SP,her zaman en iyi ve farklı olmayı amaçlar..

grup elemanları:

Vokal:Halit Kemal Günçe
Gitar:Alişan Göksu
Bass:Melih Eroğlu
Davul:Cihad' Selamlar

Slide Penguin program takvimi;

haftanın belirli günleri HAYAL CAFE DELMAR' da
her perşembe ARES BAR 'da sahne almaktadır...

www.slidepenguin.com

Hayaldeki ilk programlarında gelecekleri ile ilgili çok iyi sinyaller vermiş grup. Kesinlikle dikkatle takip edilmesini tavsiye ediyorum ve biraz sabir diorum. Beklediginize degecek... :twisted:

tbrk ederim eskişehirli hemşo kardeşlerim... umarım en yakın zaman da sizleri izmirde de görürüz...! bi gün aynı sahneyi paylaşmak isterim sizinle..

Aslında o video yorgun geçen bi günün son görüntüleri. Şu an izmir için görünen bi organizasyon yok ama eminim yakında olacaktır. Bizde istiyoruz izmir dinleyicisine çalmak.

walla son zamanlarda dahada geliştiğini yakından görebiliyorum.grup hakettiği yerlere yavaş yavaş geliyo diye düşünüyorum.kaçırılmicak bi konser olucak bence eğlenmek isteyen herkes gelsin derim.abartı diil arkadaşlar gelin ve görün hak vericeğinize eminim....:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
walla bekleriz cok güzel olacak eminim bende iple çekiyorum... ;)

Bu arada beste çalışmalarına bu aralar hız verdik yakında demo'yu çıkarmayı umuyoruz arkadaşlar..
Güzel olacak Güzel :D

Arkadaşlar 28 Nisan' da Hacettepe Üniversitesi'ne gittik ve yıktık geldik orayı (izleyenler bilir) :) ... Çok keyifli bir konserdi. İlgilenenlere teşekkürler...

bende geldıımm....bu grubun elemanları süper yaw..tanırım bizzat ve iyi adamlar olmalarının yanı sıra iyi müzik yapıyorlar kulaklarınız areste olsun şimdilik..:) hade gelırım gene ben..:) ZAten 2 dir yalnız bırakmamaya çalısıyorum öptüümmm

Arkadaşlar 7 Mayıs pazar günü Ares'teki son programımızı yapıyoruz..

Bundan sonra;

Her Pazar Eskişehir Hayal Cafe Del Mar'da sahne alacağız..

HERKESİ BEKLİYORUZ....

Slide Penguin 16 Mayıs Salı Günü Hayal Cafe DelMar'da...

Herkesi Bekliyoruz..

Bu arada

;) SlidePenguin Cover Project Show ;) çalışmaları hızla devam etmekte..

Çok Yakında...

bende gurubu yakından takip edemesemde dinleme fırsatı buldum.sadece şunu söleyebilirim doğru yoldalar.bu yolda da çok sağlam ilerliyolar.piiz gurubu herzaman arkanızda arkadaşlar...

çok teşekkürler .

bizde SP olarak Piiz'i beğeniyoruz,takdir ediyo ve destekliyoruz herzaman.hatta ben şahsen takip etmeye çalışıyorum internetten.
desteğiniz için sonsuz teşekkürler.

aynı sahneleri paylaşmak güzel ;) .umarım birlikte de çalışma fırsatı buluruz... ;)

Geri