çakırkeyif

gitar/vokal:Cenk Sönmez
bass gitar:Evrim Öngören
davul:Güntaç Özdemir

Adlı şahıslardan oluşan grubumuzu zamanında tanıyan birçok insan vardı :D
son aylarda tekrar hayata döndük ve çok tatlı bir demo hazırladık.
Bu demoyu ilk olarak;

YILBAŞI GÜNÜ(31 ARALIK 2003) tarihinde RADYO VİZYON'DA YARAMAZ adlı programda 6-8 arasında sizlere tanıtmak istiyoruz :D

DESTEKLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

NOT:ALTERNATİF TÜRKÇE ROCK YAPAN GRUP 2003 SENESİNDE DAÐILDI.

vokalistleri olan cenk adlı şahıs dunyanın en iyi niyetli insanı, davulcuları güntaç ise aşırı derecede yakışıklı bi insandır :) hepinizi çok seviyorum kardeş grup Çakır Keyif :D ha bu arada demolarını alın ama mümkünse yanınızda bıçak ve benzeri kesici aletler olmasın ;)

Hehehe çakırkeyifle çalma şerefine ben eriştim naber dejavu gitar ve dejavu bass...Tolgacım kesici ve biçici aletler konusunda sana onbinlerce kez katılıyorum..Demoyu boş bir odada ve bir psikolojik danışmanla :D beraber dinlemeniz tavsiye olunur :D :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sağ olun var olun dostlar :D
herkesin birbirine köstek yerine destek olması lazım bu piyasada :?:
bence bir dernek veya o tarz birşey kurup daha da güçlenmeliyiz :!:
herkese SAYGILAR

ben de ne eksik bu forumlarda diyorum. şimdi oldu işte :) hoşgeldiniz :) demo şahane zaten, ona denilecek laf yok. ama cidden fazla kaptırınca bunalıma sürükleyebilir insanı, o kadar etkili hehe :) başarılar... görüşürüz..

Öncelikle süpper günlerimi geçirmiş olduğum deja-vu'nun bütün elemanlarına teker teker teşekkür ediyorum desteklerinden dolayı...
Demotu beğenmenize çok sevindim sizi biraz olsun "spleen" moduna sokabiliyosa ne mutlu bize.(bide nemutlu tolga) :dil
31 Aralık 2003 tarihinde saat 6-8 arası radyo vizyon'da (93.0) canlı yayında olcaz!Demoyu merak edenler programdan dinleyebilirler.

güntaç(çakırkeyif:davul)

Geri