çakırkeyif

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda lesclaypool tarafından 29 Aralık 2003 tarihinde açılan konu

1. gitar/vokal:Cenk Sönmez
    bass gitar:Evrim Öngören
    davul:Güntaç Özdemir

Adlı şahıslardan oluşan grubumuzu zamanında tanıyan birçok insan vardı :D
    son aylarda tekrar hayata döndük ve çok tatlı bir demo hazırladık.
    Bu demoyu ilk olarak;

YILBAŞI GÜNÜ(31 ARALIK 2003) tarihinde RADYO VİZYON'DA YARAMAZ adlı programda 6-8 arasında sizlere tanıtmak istiyoruz :D

DESTEKLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

NOT:ALTERNATİF TÜRKÇE ROCK YAPAN GRUP 2003 SENESİNDE DAÐILDI.

2. Çakırkeyif'e selamlar başarılar demonuzu dinledim hastası oldum :)

sevgiler

3. vokalistleri olan cenk adlı şahıs dunyanın en iyi niyetli insanı, davulcuları güntaç ise aşırı derecede yakışıklı bi insandır :) hepinizi çok seviyorum kardeş grup Çakır Keyif :D ha bu arada demolarını alın ama mümkünse yanınızda bıçak ve benzeri kesici aletler olmasın ;)

4. Hehehe çakırkeyifle çalma şerefine ben eriştim naber dejavu gitar ve dejavu bass...Tolgacım kesici ve biçici aletler konusunda sana onbinlerce kez katılıyorum..Demoyu boş bir odada ve bir psikolojik danışmanla :D beraber dinlemeniz tavsiye olunur :D :D

5. başarılar kardeşler...
    ya bu güntaç benim tanıdığım güntaçmı acep!!??

6. allah kolaylık versin :)

7. Benden de başarılar...

8. chi

chi Çilekeş Gitar

153
    0
    600
    merak etmeyin başarılılar zaten..

9. sağ olun var olun dostlar :D
    herkesin birbirine köstek yerine destek olması lazım bu piyasada :?:
    bence bir dernek veya o tarz birşey kurup daha da güçlenmeliyiz :!:
    herkese SAYGILAR

10. mind

mind

81
    0
    300
    ben de ne eksik bu forumlarda diyorum. şimdi oldu işte :) hoşgeldiniz :) demo şahane zaten, ona denilecek laf yok. ama cidden fazla kaptırınca bunalıma sürükleyebilir insanı, o kadar etkili hehe :) başarılar... görüşürüz..

11. Arkadaşlar 2004 yılının hepimize şans getirmesi dileğiyle, yeni yılınız kutlu olsun :D :D

12. Öncelikle süpper günlerimi geçirmiş olduğum deja-vu'nun bütün elemanlarına teker teker teşekkür ediyorum desteklerinden dolayı...
    Demotu beğenmenize çok sevindim sizi biraz olsun "spleen" moduna sokabiliyosa ne mutlu bize.(bide nemutlu tolga) :dil
    31 Aralık 2003 tarihinde saat 6-8 arası radyo vizyon'da (93.0) canlı yayında olcaz!Demoyu merak edenler programdan dinleyebilirler.

güntaç(çakırkeyif:davul)

13. ankara_cats 55 tanıt kendini ben güntaç ve pek cok guntac yok bildiim kadarıyla :)

14. yok biliom siz istanbula şu pop stardaki armağanlamı görüşmeye gideceksiniz

15. bugün mürşit öyle dedi de bana

16. evet bi görüşmemiz olcak armağan çağlayan'la...
    isim ver abi isim:) hikmet?

17. avatarındaki resim bıyıklı mürşit mi?? :lol: :lol:

18. benziyo ama dimi :D

19. acaip benziyor valla kafffaya bakg :D

20. hikmet ya şerefsiz adam o kadar dedik bizde çal diye :D

Bu Sayfayı Paylaş