D'Arch(Senfonik-Melodik Metal) - Ankara

Evet konserle ilgili gelişmeler devam ediyor ve sizlerle
paylaşmaya devam ediyorum bende :)=

20 Mayıs Yolcu Bar Konser Başlangıç Saati : 17:00

GRUPLAR

Deep Inside
D'arch
Bilinçaltı
Deep Blue

Giriş : 6 Milyon (İlk içki dahil)

Afiş geldiği taktirde buraya da postlarım ;)

Fatihe o kadar gelicem dedim kısmet olmadı .. Beraber bi konsere nasipmiş :) .. Başarılar arkadaşlar .. Her türlü ekipman vs konusunda sıkıntı olrsa eğer seve seve yardmcı oluruz ..

Görüşmek üzere ..

afi351so9.jpg

Eyvallah bilader koymuşun. :D Okunmayan yerleri de ben söyleyeyim:
20 Mayıs 2007
Saat:17:00

Giriş 6 YTL
İlk bira dahil

Hep beraber iyi bir konser çıkarmak dileğiyle...

wış benden önce afişi gelmiş :D
neyse evet durum budur :)
tarz olarak progresif çok grup olmasa da farklı tarzların
progresifliği söz konusu anlayan anlamiştir artık :)=
Yarın konserde görüşmek üzere.
Tüm gruplara şimdiden başarılar dilerim

Evet artık sayılı zaman kaldi konsere sezonun son konseri olacak muhtemelen bizim için ve ayrıca Kamil in davuldaki son konseri olacak bu konserin ardından Kamil ile yollarımızı ayırıyoruz taze kan gelsin dimi artık :)
Akşam görüşmek üzere ;)

teşekkür ederiz.

Aslında birtakım aksalklıklar oldu. Epey kısıtlı bir süre kullanmak zorunda kaldık normalde çalmak isteyip de çalamadığımız birsürü şarkı kaldı.

Birdahaki sefere inşallah... desteğiniz için çok sağolun :)

Başarılar arkadaşlar gayet iyiydiniz .. Konserin en baştan biraz aksamasından dolayı fazla dinleyemedik sizleri , süre kısıtlıydı , inşallah bi dahakine sağlam bir konser olması dileği ile ..

Başarılar arkadaşlar gayet iyiydiniz .. Konserin en baştan biraz aksamasından dolayı fazla dinleyemedik sizleri , süre kısıtlıydı , inşallah bi dahakine sağlam bir konser olması dileği ile ..

hadi öyle olsun bakalim affettik :) bir sonraki konsere dediğin gibi bekliyoruz sözümüzü aldik :)
Klismenes ve Fatex e de yorumlarından ötürü teşekkürü borç biliriz.Bir sonraki konserde zaman sorunu da ortadan kalkarsa güzel olacak ;)

Kimleri görüyorum efendim :) grubumuzun bi tanecik Mezzo Sopranosu gelmişler :) sonunda teşrif edebildin Güneş :p neyse artık seni de sık görsek iyi olur buralarda vakit buldukça.Neyse ben derse devam edeyim görüşürüz yine.

ben öyle hiç ummadık anda çıkarım süpermen faiglaan
bi de teşrif ettik hemencecik duyar duymaz ne bilem haberim yoktu
ben de yatım bari yarın teori sınavı var dua et

Son konser için fotograj çeken arkadaşlar varsa bize ulaştırabilirmi acaba sanırım bizim fotograflar kaybolmuş bi sorun olmuş...

Tam süper olur yani :)

fotograj çeken zor sinan be Fotoğraf isteyelim bence :) neyse ben grup elemanlarindan araştıruıyorum bulursam güzel olacak .Yine de bulan varsa bizimle paylaşırsa 20 mayıs konseri resimlerini çok seviniriz.
Saygılar.

Fatihcim burda okuyunca sorayım dedim. (Yalan!aslında yeni üye oldum kendimi size göstermeye çalışıyom! 8) ) Şaka bi yana Özgünle haberleşmedik biz onda yok muydu fotoğraflar?

Geri