D'Arch(Senfonik-Melodik Metal) - Ankara

Arkadaşlar güzel haber

Bir kayıt sayılmaz ama Hacettepe Şenliklerinde bir arkadaş sağ olsun bizi çekmiş oradan Candle in the Night'ı mp3 yapıp myspace sayfasına ekledik. Dinlemek isteyenler buyursun :)

Lenore demiş ki:
Fatihcim burda okuyunca sorayım dedim. (Yalan!aslında yeni üye oldum kendimi size göstermeye çalışıyom! 8) ) Şaka bi yana Özgünle haberleşmedik biz onda yok muydu fotoğraflar?

Hoşgeldin Gizemciim :)
Hayır Özgün'de sadece Hacettepe ve Odtü Konserlerinin resimleri vardı.
Neyse artık geçti bi çaresine bakacağız.Bu arada Özgün'den resimleri alsak süper olacak bu aralar.
Sinancim Candle in the Night in kayıtları için de teşekkürler :)

Evet arkadaşlar grubumuz ilk şehir dışı konserini 29 Temmuz Günü
Saat : 18:00 başlayacak olan ve Dorock Bar'da verecektir. O tarihte görüşmek üzere...
Konser hakkındaki detayları zaman içinde sizlerle paylaşacağım.

svd4_kck.jpg

Haydi bakalim :)

D'arch Piyasaya Geleli Sadece Bir Yıl Oldu Ama , Gelen ve Yeni Tanıyan Seyircileri Kendisine Çekmeyi Başardı . Tarzları Türkiye'de Fazla Olmayan Grubun Şuan ki Amacı : Tamamen İyi Müzik Yapmak ve Eğlendirebilmek .

İkinci Haftanın Sağlam Gruplarından Biri Olan D'arch Grubuna Başarılar Diliyorum .

Tesekkürler arkadaşlar :)
Umarız yine hep birlikte güzel bir organizasyona imza atariz.Tüm güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi belirtmek isterim.
Emrah ve Anıl çok teşekkürler :)

D'arch Pazar Gününün Açılış Grubu...

İzlemeyenlerin Benim Şahsi Fikrim Kaçırmayın Derim!

Bu Kadar Kalabalık Bir Grup Daha Ankara Piyasasında Yok (benim bildiğim kadarıyla ) :LOL:

Gruba Utanmasam Bende Çıkıp Bişeyler Çalıcam Ama Sahnede Yer Kalmıyor :D

D'arch Umuyorum İstediğiniz Desteği ve İlgiyi Görürsünüz.

Şimdiden Başarılar... 8)

Darc'h grubu gerçekten güzel bir grup... Yolcuda bir kez aynı sahneyi paylaşmıştık ve gerçekten çok etkilenmiştim bu gruptan ve çok sevdim... Umarım güzel bir konser olur... ;) Başarılar diliyorum...

Geri