Eren Kömürlü(enstrumantal)-Ankara

hacetteperockwebiin2ad.jpg

Saolasın maresalx

Bu arada Berkan koymuş afişi,buyrun hacettepe rock şenliği programı...Böyle bir konser ücretsiz!!!!...herkesi bekleriz

Konser alanına cam madde sokulmayacakmış.

1) Gözlüklüler giremeyecek mi? Peki sen nasıl gireceksin?
2) Hangi semtlere ulaşım sağlanacak? (afişte belirtilmemiş).
3) Eren Kömürcü ne tarz müzik yapar? (başlıkta açıklanmamış).

Bizi aydınlatınız.

MG

jokermg demiş ki:
Konser alanına cam madde sokulmayacakmış.

1) Gözlüklüler giremeyecek mi? Peki sen nasıl gireceksin?
2) Hangi semtlere ulaşım sağlanacak? (afişte belirtilmemiş).
3) Eren Kömürcü ne tarz müzik yapar? (başlıkta açıklanmamış).

Bizi aydınlatınız.

MG

bak bu pek olmadi...

sAOL Eren

Zaten soundcheck'e 10 dakika ayrıldıktan sonra 40 dakika çalmamız için zamanımız oluyor.Zaten afişteki saatlerde de gruplar arasında 10 ar dakika soundcheck zamanı var...

Genelde bir grubun toplanması bile 10 dakikayı geçer.
Sound check ise (düzgün bir ayarlamadan bahsediyorsak) en az 30 dakika alır.

Sanırım kaymalar olacak ve yine bazı gruplar çalamayacak yada kısa çalmak zorunda kalacak.

Benden söylemesi.
MG

Zaten Bazı gruplar sounchecklerini sabah alacaklar daha festival başlamadan.Ve bi grup 10 dakika da kurulamıyorsa 15 dakika da kurulur 35 dakika çalar...35 dakika da ortalama 8 parça çalınabilir.15 dakika da bir grubun hazırlanması için yetebilecek bi süre en azından yetirilebilecek bi süre...Belki ufak ufak 3,4 dakikalardan oluşan(o da her gruptan değil)..15 dakika civarı bir sarkma olur ama bu da programı aksatmaz..Geçen sene de soundcheck dahi 55 dakikaydı..Bu sene de 50 dakika, Zaten burda çalacak gruplar,bu şartları biliyorlar...Bu konu ile ilgili sohbetimize hacettepe rock şenliği formunda devam edebiliriz...
Hacettepe rock şenliğinde sahne alacak olan diğer arkadaşlara da başarılar dilerim...Umarım güzel bir şenlik olacak...Herkesi bekleriz...

İlk grup 11:30 görünüyor. Herhalde ses sistemi 05'de kurulur, sound check 07:00 gibi başlar :)

Çalan grup bitince buharlaşıp diğerleri de 10-15 dakikada hazır olursa dediğin gibi olur.

Neyse hayırlısı olsun.
MG

Hacettepe rock şenliği yaklaşıyor...
Bunun dışında Rockstation'daki bu sayıdaki gitar-teknik kısmımda "Populer gitar firmalarının,populer omayan modelleri" konusunda bir yazı yazdım...İlgilenenlere duyurulur.Ve yine bu sayıdaki rockstation'da ve önümüzdeki aydan itibaren çıkacak olan bir çok dergide de demo kritiklerim bulunacaktır..
Bu arada rockstation tv programı için de röportajım çekildi,eğlenceli,güzel bir röportajdı...
Basın ile ilgili haberlerimin devamı gelecektir...
Şimdilik hoşçakalın,Hacettepe rock şenliğinde görüşmek dileklerimle....
Yoğun bir çalışma içerisinde olmamız nedeni ile internet sitemiz halen açılamasada...Çok yakın bir süre içerisinde www.erenkomurlu.com yayında olacaktır...

Bugün Hacettepe rock şenliği başlıyor...Herkesi bekleriz...Saat 18.00,18.15 gibi sahnede oluruz...
Gelen herkese iyi eğlenceler...

Erencim ellerine saglık cidden hacettepe rock şenligindeki performansın muhteşemdi tabi bunun için talat ve saykana da ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum cidden muhteşemdi senin son(yada sondan 1-2 konser once) konserden sora hergün beraberdik ama olm seni son izlediimle bugunku performans arasında daglar kadr fark vardı aciip bi artış vardi.KUTLARIM ERENCIM BAŞARILAR(olm cok yorgunum kafa 1 milyon yanlis bi kelime ettiysem affola :) )

eren dün grubunu ilk defa izledim, ve gerçekten çok beğendim, saykan ve talat mükemmel bir uyum içindeler, sahnenizde çok güzel.

ancak tek bişi dicem, bence klasiklerden, 1-2 tane sözlü şarkı coverlasan arada bi çalmak için, hatta baıra bıra sen sölesen çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz konseri, tabi bu benim fikrim.

haydi kolay gelsin

Hacettepedeki performansımız hakkındaki yorumlarınızdan dolayı çok sağolun(Giray,Melih).Benim de çalarken eğlendiğim,sahneden baktığımda izleyicilerden elektirik alabildiğim bir konserdi....
Orda bizimle müziğimizi paylaşan bizimle eğlenen herkese çok teşekkürler...

Geri