Rüya Ekipman

Sabit bir rüya ekipman kurmak zordur bence, insanlık hali bu ya önce şu olsun sonra ah bir de bu olsaydı fena olmazdı diye uzar gider... :D Mesela bende de şunların olmasını isterdim:

Mesa Dual Rectifier Solo Head + Mesa Kabin + Usa Fender Strat - Olympic White renginde Maple fretboard

Herkesin hayallerine kavuşmasını dilerim... :)

Valla ben fazla şey istemiyorum
-Ibanez RG370DX
-DiMarzio manyetikler
-Marshall JH-1 Overdrive
-Ibanez AW-7
-Marshall MG50DFX Ampli

Bunlar toplamaya çalıştığım (toplayacağımı sandığım tüm ekipman) Fazlasını hayal etsem boşuna... Bunlar bana yeter

Gitar
1.Gibson vodoo ltd.
2.Esp ecilipse II
Amplifikatör
Mesa triple rectifer
Marshall 1960A kabin
-->
coşturulması gereken 10000 seyirci.

esfatih demiş ki:
rock disiplin de bende buna benzer bi şey görmüştüm. bu başlığı açmamdaki amaç herkesin tercihlerini duyup bilmediğim neler var diye görüp araştırmaktı. ilginiz için teşekkür ederim
hmm buna istinaden yarı rüya yarı gerçek ekipmanım:
engl e570 preamp
marshall el34 100 100 poweramp
palmer pga-04
bogner überschall kabin (1 tane v30 un yerine evm12 l speaker mesela)

Vallahi benimki yaza gerçekleşiyor bi kaç şey kaldı
Şu an elimde 72 Tele Custom,Ehx Deluxe memory man,Cry baby,tube screamer falan filan analoglar var...

Madem rüya ekipman yazalım o zaman;
Rüya ekipman dediğin rack sistem olur dolayısı ile verstil olması açısından:

CAE +3SE preamp
Bogner Triple Giant preamp
Mesa Formula preamp
Soldano x88 preamp
2x VHT Twenty One Hundred power amp
2x Eventide Harmonizer H8000FW
TC Electronic 2290 - Dynamic Digital Delay
DBX 160A Compressor/Gate
Dunlop Cry Baby Rack Wah
Sabine RT7100 tuner
CAE switcher/looper system
Axess Electronics BS2 signal splitter
CAE ye entegre Custom Bradshaw Switching sistemi + Kontrol Üniteleri
CAE line mixer
Bikaçtane Furman Power Conditioner
2-3 tane Palmer PGA-05
24U Rack Case

Yeter yoruldum :LOL:
Ayrıca bir adet mark snyder , bitane Volkswagen Transporter, elektrik giderlerimi karşılıycak ekstra gelir...

Fender Meksika Strat (param olsa da Amerikan istemiyorum nedense, bu gitarlar sanki Grunge çalmak için tasarlanmış, vur kır sonra çalmaya devam et... =))
Gibson Les Paul Studio Faded, Epiphone Les Paul Standart (benimkiler işte =))
Dunlop CryBaby JH-1 Jimi Hendrix wah, Marshall ShredMaster, BOSS BD-2, OD-2r, PS-3, RV-3, DD-6, EHX Nano Small Stone, Holy Grail, Fulltone OCD, T.C. Jauernig Electronics DGTM, Rocktron Prophesy (ikinci versiyonu çıkmış galiba ama ben birincisini isterim =)),Mesa V-Twin, Marshall JCM2000-DSL 401, bi de Mesa Nomad

Kabartmalı harflerle yazdıklarım sahip olmadıklarım bu arada, zaten bu amfiler bende olsa... =)

abi bu pedallara basmak bile virtüözlük ister :D.zaten arkadaşların dediği gibi bu tür ekipmalard gitar çalmaya gerek yok.o çalar hatta virtüöz yapar bizi hiçbirşey çalmadan

Benim rüyam son derece minimalist (elimdeki ekipman öyle değil, orası ayrı mesele):
Gibson Les Paul Deluxe
Jim Dunlop 535Q
TS808
AD9
JCM900
Bu kadar yeter yahu, artar da bile.

turke01 demiş ki:
Harbiden eğlenceli başlık. Ahanda benim rüyamdaki ekipman :) Rüyadan öteye geçemez zaten bu :LOL:

jpmainracks.jpg

Bi de bu kadar ekipmana bi tane teknisyen görüyorum rüyamda :D Ben çözemem bu kadar şeyi valla, gelsin ayarlasın

bu nedir ya :S :D

Geri