Snakeroot [email protected] Ocak 2014

'Forum Meydanı' forumunda hellraiser tarafından 9 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

 1. ’2013 yılı başlarında ilk albümü “Downtown to Ghetto’yu dijital olarak piyasaya süren rock grubu Snakeroot Türkiye'deki İkinci KONSERİ için yine SHAFT'ta sahne alıyor.

  Snakeroot içinde hard rock, melodic rock, punk, heavy metal öğelerini barındıran müziğini kısa zamanda birçok farklı ülkede dinleyici ile buluşturdu.

  Cenk Eroğlu prodüktörlüğünde kaydedilen “Downtown to Ghetto” yayınlandığı günden bu yana yabancı müzik eleştirmenlerinden övgüler alırken, başta İngiltere olmak üzere yurtdışında çeşitli radyolarda yayınlanmakta.

  Grubun albümünde yer alan “Crime” adlı parçası ABD’de KWSS FM 106.7, İspanya’da Heart FM 96.1, İskoçya’da UWS FM Radio 87.7 FM, İsveç’te Andra FM 103.1 tarafından yayınlanan Deuce Radio Show programının adeta müdavimi oldu. Almanya, Hollanda, İngiltere, Belçika, Norveç’te yayın yapan yerel radyolar ve birçok internet radyosu albümden çeşitli parçaları çalmakta olup İngiliz rock müzik dergilerinden Powerplay ve Fireworks son sayılarında Snakeroot ve albümü “Downtown to Ghetto’ya yer verdi.

  Solist Bülent Çallı, gitaristler Serhan Akalın ve Dost Akyıldız, bas gitarist Ali Evcimen ve davulda Can Turfan’dan oluşan grubun aynı zamanda albümde yer alan “Roses Whisper Your Name” adlı parça için çektiği bir klip bulunmakta.  Kredi kartı geçerlidir. 18 yaş sınırı vardır. ‘’

  Etkinlik Linki;
  https://m.facebook.com/events/187497501457952
   

Bu Sayfayı Paylaş