Bass Gitar Için Method Tavsiyesi

'Bas Gitar Ekipman ve Aksesuarları' forumunda violtric tarafından 10 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaş sıfırdan bas gitar çalmaya başlayacak. Müzik teorisi hakkında hiç bilgisi yok. Hem müzik teorisi hem de çalım teknikleri ile alakalı kolay anlaşılabilecek ve iyi şekilde ilerletebilecek bir method var mı?

2. GsezaL

GsezaL

3
    0
    1
    Bora Uslusoy Bass Gitar Metodunu araştırın.

3. Methodda her bölüme ait detaylı açıklama var mı peki?

4. BASS FITNESS AN EXERCISING HANDBOOK (BY JOSQUIN DES PRES) BAŞUCU KİTABI :)
    JOHN PATUTICCI, VICTOR WOOTEN, JACO PASTORIUS, JOHN ENTWISTLE
    TORRENT SITELERİNDE YUKARDAKİ İSİMLERİN DERSLERİNİ YAZILI VE VİDEO ANLATIMLI İNDİREBİLİRSİNİZ.

5. BİR DE İMKAN VARSA İYİ BİR HOCA

6. @sibumi Türkçe lazım hocam. Hocanın dediklerini anlamadığın için birr çok şey eksik kalıyor.

7. benimde açmayı düşündüğüm konudur. metodların yararlı olduğunu söylüyorlar denemek istedim ama şimdilik umut yenilmez bass gitar dersleri ile devam ediyorum güzel egzersizler ve öğretileri var. arkadaşın denemediyse bir göz atabilir. dailymotion youtube gibi birçok kanalda videoları var.

8. Çok sınırlı hocam. Sadece ufak tefek parmak egzersizleri mevcut. Bir süre idare edebilir ama bir çok konu var öğrenilmesi gereken.

9. Zafer Şanlı'nın yeni çıkan metodunu muhakkak incelemeni öneririm..

10. Metod bilmiyorum ama ''Umut Yenilmez'in'' bas gitar dersi var youtube da. İşini görür.

Bu Sayfayı Paylaş