Kreş

Bu grup için "herşeyim" desem fazla bişey demiş olmam heralde..
İlk dinlediğimden beri ayrı bir yerleri vardır bende..
Her biri çok iyi insan ve müzisyenler...
Hayat boyu yanlarındayım,desteklerimi esirgemem...
Kısa zamanda samsun'a gelirler umarım..

ewet gerçekten süperler her haftasonu han bar da dinlerdik eyy gidi günler :)
başarılı olacaklarını performansını seyreden herkes anlamıştır ztn
sahte sarışında kopartıolar canlı mutlaka dinlemesi gerekn bi grup!!!

pop-corn u Rockn coke ta ilk gece burn sahnesinde islediim! kayıtları olsuun coverları olsuun cok ii yorumlanmıstıı! insanı eglendiren bi soundları var teprik ederim grbuuu..

izmir kemancıda ve tadı damağımda kaldığı için taa ç.kaleye gidip 1 kerede handa izlediğim grup..süper şarkılar süper yorum......liste uzar gider...özellikle davulcu acaip enerjik 10 numara...yolunuz açık olsun...

Popcornn , popcorn , popcorn

sizi yakınen tanıma sansına eriştiğim için sanslıyımm , ne güzel insanlarsınız , Canakkale de bir dönemii baslatan kişilersiniz :)

Serkan ve Ufuk Es müzik muhabbetlerinizin yeri apayrı , her zaman basarılı olucagınıza eminimm

müzikle kalın , müzikle yasayın

adını çok duyduk dinlemeden sempati kazandım size umarım ii işler çıkarırsınız gönende sanırım bi ara dinlemiştim am o siz miydiniz bilmiyorum heryeri dolduran grup die baksedilirdi sizden hep

pulp ta dinleme şansı bulduğum istanbullu grup..
coverlar konusunda bir şey söylemeyeceğim
ama besteler konusunda bir kaç şey söylenebilir
sözler müziğin yanında çok vasat kalıyordu..
üzülerek söylüyorum ama sözleri dinlerken hayal
kırıklığına uğradım..şarkılara girişlerde bir o kadar
derin sözler bekliyor insan ama çok yüzeysel çok
günlük..eğlencelik şarkı bunlar da diyebilirsiniz
tabi de çok çok daha iyi olabilir bence..
başarılarınızın devamını diliyorum..saygılarr
izmirden..

Grubu İstanbulda pulpta dinledim gerçekten çok beğendim soundları duruşları falan fakat birşey dikkatimi çekti besteleri olan sahte sarışın jet grubunun cold hard bitch parçasıyla aynı söz kısımları falan dinlerseniz anlarsınız umarım bu farketmem yanlış anlaşılmaz sevgiler saygılar...

Geri