İbanez GRG170DX

D

darthvader1989

arkadaslar ben forumda yeniyim ben büyük bi şehirde oturmuyorum bunun içinde siparis vericem ama daha bu gitar elinde olan hiçbir yer bulamadım netten filan siparis vermiyecem bana dükkan adı lazım bu gitarın bulunduğu yardım ederseniz sevinirim (adresler istanbuldan olursa sevinirim)tesekkürler

arkadaşım foruma hoşgeldin.önce kuralları oku mod arkadaşlar başlığını kilitlemesin.Bu forumda türkçe kurallarına dikkat ediliyo çünkü ;)

kolay gelsin...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
düzelmiş sağ ol simdi bana sorumun cevabı lazım lütfen yardım

dükkan ismi bilmiyorum ama sana o gitarı almamanı öneririm.çok iyi bir gitar değil kendisi. ibanez yazısına aldanma gio ibanez onlar zaten grg olmasının sebebide ol.al kalite bir gitar.malzeme kalitesi falan çok iyi değil.ve bence fiyatlarınıda hak etmeyen aletler.başka gitarlara yönelmeni öneririm.ibanezin prestige serisi dışındaki gitarlarına genelde yaklaşmayın derim.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

Ben de o fiyatlarda bi gitar arıyorum da 1-2 gününü ayırıp forumda sabitlenmiş gitar ve ekipmanı hakkındaki herşey bölümüne bakarsan emin ol çok daha rahat karar verirsin (aslında daha beter kafan karışacak ama olsun :D)

cort kx5 gerçekten iyidir hem sabit köprü rahatsız etmez hem de klavyesi gerçekten o fiyata bulabileceğin gitarlar içinde en iyisidir bence tabi bir de manyetik gücünü göze alırsan bence gayet ideal bir alternatif(ben de kullanıyorum:))

kimisi ince klavye sever kimisi biraz kalın olsun der kimi teller yüksek olsun der kimi teller yakın olsun der kimisi cortçuyum der kimisi cort bi bka yaramaz der o yüzden git dene hangisi eline daha iyi bi his verirse onu al bide amfiye bağla orda bak bakalım sesi nasıl?

tabiki farklı da sorular böyle cevaplanırsa bu forumda çok güzel şeyler olmaz...başlığı da oyalamanın fazla alemi yok gitsin denesin arkadaş ben tecrübemi söyledim ve grg170dx de kx5 ten iyidir diyen çıkarsa anlayışla karşılarım(ama gülerim:))

alakası yok ben 170dx in üst modeli olan grg270dx i de kullandım ona göre yorum yaptım benim de babamın değil ikisi ve ayrıca kavgaya çevirmeyelimcort a para kazandırmak gibi bi iddiam yok işte tavsiye demiş ben de tavsiyemi söyledim okadar...

Geri