Ten-izmir

2005 YILINDA KURULAN TEN BESTE ÇALIŞMALARINA AÐIRLIK VERDİKTEN SONRA BAR HAYATINA ADIM ATMIŞTIR...ROCK VE ÖZELLİKLE GRUNGE TARZINI BENİMSEYEN GRUP İZMİR'DE SAHNE ALMAYA BAŞLAMIŞTIR.

HER CUMA GECESİ 23:00-01:00 ARASI DUNGEON'DAYIZ....

vokal:CÜNEYT HEPGÜLERLER
gitar:ENİS EŞENÇAY
bas:TANER KARAL
davul:VOLKAN ÜÇGÜRZ

arkadaşlar selam geçen cuma dungeonda dinledim sizi..
herşeyden önce sahneye çıkmayan bi insan olarak sizi tebrik etmek istiyorum(çünkü karşıdan konuşmak kolay) ve başarılarınızın devamını diliyorum..
ama bir yandan da gerçeği söylemek gerekirse,çok fazla eksiğiniz var.ilk yarım saat aşırı sıkıldım açıkcası ama sonra daha iyiydiniz.
vokaliniz çok yetersizdi,repartuarınız da öyle.çok fazla duman kurban ve mvö çalıyo olmanız iyi değildi.tamam solistiniz en iyi onları söyledi ama biyerden sonrada insan kendini duman konserinde zannediyo.
daha iyi olabilirsiniz diye düşünüyorum.
ama davulcu gayet iyiydi hatta süperdi...
bascı ve elektroda öyle..
başarılar..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tüm yorumlar için teşekkürler,zamanla herşey daha da rayına oturacaktır...yeni şarkılarımızı da kısa süre sonra ekleyeceğim..

abi kim ne derse desin biz çok beğendik.bu hafta daha iyi olur bence.her hafta fark oluyo.dumanlar çok iyi bence.2.yarı daha da iyi oluyo.doğal müziğin tadı war sizde.bu hafta da dungeon dayız.olmuzsuz taraflar da var.ama sonra yazarım artık.daha tam tanıyamadık....başarılar ten...

şimdi ben burda tek olumsuz konuşan insan oldum.üzgünüm ama düşüncelerimi söyledim arkadaşlar.çağataya bi kastım yok yani.demoları dinledim,gayet güzel.ona dicek bişeyim yok.adam olmaz bu şehir oldukça başarılı..ne biliyim ya.ilk izlenimim yanlış olduysa kusura bakmayın..
başarılar..
sana da başarılar çağatay;)kızma sakın..

arkadaşlar enisin dediği gibi hertürlü eleştiriye açığız.pessimistic her 2 yorumun için de saol.ilkini ciddiye aldım.bunu söölemek isterim.hertürlü düşünceni aktarabilirsin.hepinize teşekkürler..

SOLİST: biraz yetersiz olduğunu düşünmekle beraber bunu yakın zamanda gidereceğine inanmak da istiyorum.Ayrıca sahne duruşuna gelince; ilk defa bir topluluk önünde parçalarını seslendiren bir kişinin amatörlüğü fazlasıyla var, çekingen duruyor...
ELEKTRO: gayet iyi çalıyor,ben tatmin oldum,çok küçük ayrıntılar var, onlar da zamanla oturacaktır...
BASS: pasif
DAVUL: gördüğüm en iyi performanslardan biriydi, ben hayran kaldım. iyi çalmanın yanı sıra inanılmaz enerjik ve coşkulu.bu, Volkan için çok büyük bir artı,ve dinleyicinin de size verdiği ekstra bir artının sebebi
;)

oykutonik...yorumun için saol.fakat bunu söölemek zorundayım ki söölemek istemezdim hayatta:ben ulusal bi tv de milyonların önüne çıktım haftalarca.bu haftaki duruş nedenim sahneye 40 derece ateşle çıkmamla alakalıydı.yataktan kalkıp sahneye çıktım.bu açıklamayı yapmayı hiç istemezdim.sanırım bi kez daa izlemen lazım.en kısa zamanda beklioruz.grup arkadaşlarım için söölediğin şeyler çok güzel.saol....

geçmiş olsun canım ama takdir edersin ki bunu oraya gelen herkesin bilmesi olanaksız. tekrar gelicem mutlaka ;) ... umarım toparlarsın kendini kısa bir sürede...
başarılar.....

eywallah...saol.dünkü performansımı ben de hiç beğenmedim.ama elimden geleni yaptım o anda.berbat durumdaydım ve çaktırmamaya özen gösterdim....herzaman söölüyorum ve söölicem de.hertürlü yoruma açığız biz.bazı şeyleri bilmemiz gerekio.o yüzden dilediini yazabilirsin.yine teşekkürediorum yorumun için.görüşmek üzere...

hehe...yine ben...ya millet soliste takmış durumda. ben bu işi anlamadım.tamam haklı olabilirsiniz bu hafta solistin performansı geçen haftaya göre kötüydü.ben de şaşırdım.çünkü geçen hafta daha iyiydi.açıklama da yapmış.yazık.hasta hasta çıkmış sahneye.olabilir tabi.insanlık hali.ama bu hafta daha ii bi performans bekliyoruz.diğer elemanlara söylicek hiçbirşeyim yok.merakla bekliyoruz bu haftayı....

Geri