Ten-izmir

sağolun arkadaşlar.Ten tekrar startı verdi ve çok iyi işler yapacağımıza inanıyoruz.her pazar bekleriz:)

Re: ten @silence bar alsancak

oykutonik demiş ki:
rewolk demiş ki:
TEN her pazar saat 20:00 23:30 arası Alsancak Silence Barda herkesi bekliyoruz efenim... :D
dancın? :?
ben hemen aydınlatayım.cumartesi günleri 23:00-01:00 arası details grubu dungeon´da,pazarları ise 20:00-23:30 arası ten grubu silence´da sahne almaktadır.details ve ten iki ayrı proje olup details´in solisti
Oya arkadaşımız, bendeniz ise ten grubunun solistiyim.solistler dışında iki gruptada diğer grup üyeleri aynıdır.bilgilerinize.

Dün gece gercekten cok güzel bir geceydi , o geceyi bizimle paylasan tüm dostlara cok tesekkürlerr , dahil oldugum günden bu yana en keyifli bir kaç programdan birini yasattıgı için de grup arkadaslarıma özellikle tesekkür ederimm

Aseilus demiş ki:
Dün gece gercekten cok güzel bir geceydi , o geceyi bizimle paylasan tüm dostlara cok tesekkürlerr , dahil oldugum günden bu yana en keyifli bir kaç programdan birini yasattıgı için de grup arkadaslarıma özellikle tesekkür ederimm

asıl ben teşekkür ederim Asilim.çok iyiydin yine:) hepinizin eline sağlık.

şu 1 buçuk ay içinde çok eğlendim,çok güzel şeyler yaşadım.ve pazar gününüde güzel bir finalle noktaladık.isterdikki bu serüven çok daha uzun sürsün.ama bazı kişisel anlaşmazlıklar bu serüvenin bitmesine neden oldu.pazar gecesini bizimle geçiren herkese çok teşekkürler.

Geri