Ten-izmir

Ya arkadaşlar [grup üyeleri dışındaki, sahne almamış yorum yapan arkadaşlar:) (oldu galiba yanlış anlaşılma kalkmıştır:) )] bir topluluğun önünde çalmadıysanız gerçekten zor bu, yani çalışmalarda noktaya virgüle bağrışıp çağrışırken sahnede onlarca kişinin önünde herşey değişiyor, resmen paragraf atlıyorsunuz...

Ve ben inanıyorum ki çalan kişiler kadar dinleyici de önemli grubun performansı yanı sıra seyirci performansı da önemli...

İzmire geldiğim de mutlaka dinlemeye geleceğim ozaman Ö.M den ileti atarım:)

Başarılar arkadaşlar...

turkeğilmez slm...fikrine katılıorum.tabiiki zor iş ama biz sahneye çıkmadık dmekle bu grupla ilk defa sahneye çıktık demek istedik.sanırım onu yanlış ifade ettik.grup üyeleri birçok ilde farklı zamanlarda farklı gruplarla sahne aldı ve bu sahneler basın yoluyla tüm tr'ye duyruldu.büyük organizasyonlar yani.mesela 2004 fanta finali...izmir e geldiğin de mutlak bekliyoruz.saol...eywallah...

pul slm.sizin sayfaya cewap attım.bi de buraya yazıım.parçayı dinladim.gayet sade ve güzel.başarılar diliorum.az önce sizin sayfaya adın çağatay senin de heralde dedim.yanlış oldu heralde.nese bakalım.başarılar arkadaşlar.izmir e bekleriz..

ya zatara yaşa warol yaaaa:)sen de olmasan...hımmm...yakından takip ediosun bakıorum.saol.yorumunda haklısın.ama waziyet onu gerektiriodu.mecburiyetten yani.hala hastayım.lanet olası grip hala geçmedi.bakalım artık...saol...

bence cuma yanlış bir gün, yani bana öyle geldi.
çünkü "makine" ile uyumsuz bi repertuar oluyor.
cumartesi +90 ile çıkmak sizin için daha uygun olabilir.

tam tersini düşünüyorum makineyle aynı gün çıkıyo olmak çok daha mantıklı en azında cumaları bir tekdüzelik olmuyo tamamen farklı iki grup ve iki farklı tarz olması bence çok iyi...aynı tarz iki grup arka arkaya çıksa ve ben müşteri olsam sıkılırdım heralde, böyle farklılık olması çok güzel bence..

Ben anlatım bozukluğu yaptım galiba; arkadaşlar derken size değil yorum yapanlara demiştim, onlara anlatmıştım... 5 sene boyunca çeşitli organizasyonlara katıldık fakat ayrı bir grupla şimdi üniversite de 2. yılım yeni bir grup kurduk ve sahne olayı çok farklı... Çekingenlik, ufak tefek hataların oluş nedenini anlatmak istemiştim ama size yazmışım gibi olmuş demek ki:))

hımmm...ok. anladım turkeğilmez.yeni grup...sahneye o grupla alışma...tamam,dışarda grup içi dialog süper olabilir ama sahne bambaşka.sana katılıorum.yawaş yawaş tabi bu olaylar...tık die olmuo.eywallah...

cagatayx demiş ki:
pul slm.sizin sayfaya cewap attım.bi de buraya yazıım.parçayı dinladim.gayet sade ve güzel.başarılar diliorum.az önce sizin sayfaya adın çağatay senin de heralde dedim.yanlış oldu heralde.nese bakalım.başarılar arkadaşlar.izmir e bekleriz..

İzmirliyim zaten,denizlide öğrenciyim ama pek gelemiyorum izmire ama müsait olduğum bi ara tanışıp oturup muhabbet etmek isterim :)

ben de dineldiim siziii,,....Tebrikleerrrrr.. COk iyi geldiniz banaa ve kulagima.. Bu cumayi dort gozle bekliyoruuz ben ve arkadaslariimm.. Sizden bahsettim tanidiklarimaa... VE sizin acinizdan onemli olabilecegini dusunduguum birkac kisiyee.. Bu cuma o birkac kisi de gelecek sizi dinlemeye.. Bu yuzdeen cookkk iyi olmalsiiniz bu cumaa:D
Arkanizdayiim arkadaslaar...
Sevgileerrr..

destekleyen,olumlu veya olumsuz yorum yazan herkese takrar teşekkürler arkadaşlar..bu arada "citocit" ayrıca teşekkürler çok meraklandım cumaya özel hazırlanıcaz...hadi bakalım....

citocit yorumun çok güzel.teşekkürler...seni ve o kişileri merak ettim açıkcası.cuma görüşürüz o zaman.cuma bomba bi ten olucak sahnede.emin olun bundan...görüşmek üzere...

Geri