Ten-izmir

arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teşekkür ederiz desteğinizi bizden esirgemediğiniz için ayrıca teşekkürler herşey çok daha iyi olacak hepinizi seviyoruz teşekkürler...

lucipher demiş ki:
2005 YILINDA KURULAN TEN BESTE ÇALIŞMALARINA AÐIRLIK VERDİKTEN SONRA BAR HAYATINA ADIM ATMIŞTIR...ROCK VE ÖZELLİKLE GRUNGE TARZINI BENİMSEYEN GRUP İZMİR'DE SAHNE ALMAYA BAŞLAMIŞTIR.

HER CUMA GECESİ 23:00-01:00 ARASI DUNGEON'DAYIZ....

vokal:ÇAÐATAY DEÐİRMENCİOÐLU
gitar:ENİS EŞENÇAY
bas:TANER KARAL
davul:VOLKAN ÜÇGÜRZ

Henüz canlı dinleme fırsatım olmadı ama en kısa zamanda gelmek istiyorum , başarılar diliyorum...
şarkıları dinledim , ikisi de güzel olmuş , özellikle adam olmaz bu şehir i beğendim . tekrar başarılarınızın devamını diliyorum , görüşmek üzere!

özcan (Denge)

açıkcasını solemek gerekirse dinledigim şarkıları cok begendim yalnızca bana biras alt yapıları boş gibi geldi..canlı performanslarını çok izlemek istiroum istanbula gelirmisiniz artık..vokalinizi çok begendim.yalnızca bişey solemek istiorum zaman zaman o guzel sesiyle tuylerimi diken diken edip bana o sarkıyı yasatırken zaman zamanda bambaşka bi yere goturuo..ama super bence..sahnede nası bilemem ama =)zamanla bişeylerin dahada ii olucagına inanıorum ve başarılarınızın devamını diliorum..

Arkadaşlar,selam..3 haftadır Dungeon'dayım..Gitgide artan bir performansınız var.Tebrik ederim,ama eleştiri yapmadan da duramayacağım.1)Solist arkadaşın sahne performansını biraz artırması gerekiyor.Ayrıca enstrümanlardan sesi duyulmuyor,şahsen söylediği şarkıların sözlerini anlayamadım.2)Bas'cı arkadaş için de aynı şeyleri söyleyeceğim.Sahne performansı zayıf.3)Elektro gitar oldukça iyi fakat ağzında sigara ile çalması dinleyicilere biraz ters.Aynen solistinde elinde kadeh,ağzında sigara ile şarkı söylemesini biraz yadırgadım.Rock müzik artık sigara ve içkiyle özdeşleşmiş gibi gözüküyor.Bence yanlış.4)Davul'daki arkadaşı ise hem performansı hem de sahne duruşu sebebiyle kutluyorum.Grupta elektro gitar ile ön plana çıkıyor.5)Peki,bu son eleştirim olacak...Şarkı seçiminizi bence biraz daha gözden geçirin.Türkçe şarkılar biraz vasat.Yabancı şarkıları daha iyi yorumluyorsunuz.Şimdilik bu kadar ama sizi takibe devam edeceğim.Başarılar dilerim ;)

"thorax","84kütahya" ve "cocojambo" yorumlarınız için teşekkür ederiz forum giderek daha canlanmaya başladı hergün takip ediyoruz ve tüm eleştirileri (iyi veya kötü olması farketmez) dikkate alıyoruz..sagolun...

selam arkadaşlar,yeni bir grupsunuz,yolunuz açık olur inşallah.Haftasonu dinledim sizi,siteden de şarkılarınızı...Adam olmaz bu şehir oldukça iyi bir parça,haftasonuda söylediniz zaten sanırım,yanlış hatırlamıyorsam..Özellikle A'int no sunshine'da coştunuz grup olarak,fakat vokalin sesine uygun şarkılar bulun derim ben,ha bire oofff,oofff çektirdiniz adama :LOL: Kız arkadaşım popstar'da izlemiş vokali.Elendiğinde söylediği şarkıyı söylese ya dedi(hangi şarkı diye sordum,ismini hatırlamıyor :bilmem )Bir de şarkı bitmeye yakın uzattıkça uzatıyorsunuz.Dinleyenleri bayıyor söyleyeyim(7 kişi şahidimdir)Son olarak sahne performansından bahsetmiş bir arkadaş,yazdıklarının altına imzamı koyarım(sigara ve kadeh meselesinde de)Yine de olacak gibi bu iş.Başarılar diliyorum.Kolay gelsin :metal

merhaba arkadaşlarlar öncelikle yorumlarınız için teşekkürlerimi iletip konuya girmek istiyorum konu şu sahnede gitaristin içtiği sigara ve vokalin içtiği rakı neden bu kadar abartıldı onu anlamadım arkadaşım diyosunki rock müzik alkol ve sigarayla bütünleşti artık... bence bu yanlış ...demişsin ok senin görüşün bu fakat rock müzik herzaman sigara alkolle birlikte tüketilen bir müziktir dikkat edersen çoğu büyük rock müzisyeni izleyiciler gibi sahnede sigara ve alkol tüketir bu çok yadırganacak bir durum değil hatta doğal bir durum neden bu kadar garipsediniz anlamadım yinede yorumlarınız için teşekkür ederim saygılar

arkadaşlar slm...yorumlar gayet güzel.teşekkürler.adam olmaz bu şehir i geçen hafta sahnede sööledik.bu hafta da değer mi söyle yi.yakında diğer parçalarımızı da indirebilirsiniz.rakı konusunda eleştiri gelmiş.ona yanıt wermek isterim.yıllardır sahnede votka içerim.kimsenin gözüne batmadı.rakı nedense tepki aldı.rakıya dewam...ses olayını da hallettik.sıra sizin gelmenizde.beklioruz...

Selam arkadaşlar,yazmış olduğunuz cevabı okudum ve hemen konuya girmek istiyorum;sorunu rakı kadehi gibi göstermişsiniz.Sanırım yazdıklarımı iyi okumamışsınız.Sahnede sadece rakı içersen elinde içki kadehi olduğu anlaşılıyor,votka,cin gibi içkiler sek içildiğinde su,meyva suyuyla karıştırıldığında meyva suyu içiyor görüntüsü verir.Son magazin programlarında Teoman'ın düştüğü durumları izlemişsinizdir.Adam içkiden ayakta duramıyor.Şimdi rock müzik sigara ve alkolle tüketiliyor olabilir,doğrudur.Ama tüketen izleyici.Siz üreten kısımsınız.Göze hoş gelmediği konusunu vurguladım sadece.Bunu sadece ben söylemiyorum.Forumda bana katılan arkadaşlar var.Ayrıca 5-6 kişi geldik o gece Dungeon'a.Hemen hepsi aynı şeyi söyledi.Bu hafta vokal olan arkadaş şarkı aralarında içti içkisini.Daha olumlu gözüktü.Biz de eleştiriler işe yaradı diye düşünmüştük.Sigara içecekseniz ara verdiğinizde için.Zaten bir şey anlamazsınız sahnede içtiğinizden.Performansınız konusunda da;her hafta biraz daha alışıyor gibisiniz birbirinize.Bu takım oyunu.Birbiriniziş tamamladığınız sürece daha iyi olacaksınız.Başarılar diliyorum. 8)

Selam arkadaşlar,yazmış olduğunuz cevabı okudum ve hemen konuya girmek istiyorum;sorunu rakı kadehi gibi göstermişsiniz.Sanırım yazdıklarımı iyi okumamışsınız.Sahnede sadece rakı içersen elinde içki kadehi olduğu anlaşılıyor,votka,cin gibi içkiler sek içildiğinde su,meyva suyuyla karıştırıldığında meyva suyu içiyor görüntüsü verir.Son magazin programlarında Teoman'ın düştüğü durumları izlemişsinizdir.Adam içkiden ayakta duramıyor.Şimdi rock müzik sigara ve alkolle tüketiliyor olabilir,doğrudur.Ama tüketen izleyici.Siz üreten kısımsınız.Göze hoş gelmediği konusunu vurguladım sadece.Bunu sadece ben söylemiyorum.Forumda bana katılan arkadaşlar var.Ayrıca 5-6 kişi geldik o gece Dungeon'a.Hemen hepsi aynı şeyi söyledi.Bu hafta vokal olan arkadaş şarkı aralarında içti içkisini.Daha olumlu gözüktü.Biz de eleştiriler işe yaradı diye düşünmüştük.Sigara içecekseniz ara verdiğinizde için.Zaten bir şey anlamazsınız sahnede içtiğinizden.Performansınız konusunda da;her hafta biraz daha alışıyor gibisiniz birbirinize.Bu takım oyunu.Birbiriniziş tamamladığınız sürece daha iyi olacaksınız.Başarılar diliyorum. 8)

cocojambo ben sana tamiyle katılıorum.sanırım arada bi anlaşmazlık oldu.biz burdaki bütün eleştirileri değerlendirioruz.seninkini de tabiiki değerlendirdik.dediğin gibi şarkı aralarında dewam ettim ben olaya.sanırım herhafta geliosun.saol,warol.grup olayı çok zor bi olay.ten olarak 4. programımıza çıktık dungeon da.we sanırım yawaş yawaş herşey daha da iiye gidior.siz de bööle düşünüosanız ne mutlu bize.görüşmek üzere.saol...

Çagatayx...Biraz hareket,biraz sahne performansı bekliyoruz.Durgun gibisin.Aşıkmısın nesin? :LOL: Daha iyi olmalısınız.Siz de o potansiyel var.Şarkı seçimini bir daha gözden geçirin bence.Başarılar diliyorum.

Geri