Dota 2

'Forum Meydanı' forumunda burakoli tarafından 15 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

1. Abilerim kardeşlerim, oynayan var mı bu illeti?

2. 9 yıldır oynadığım tek oyun. Tabi wc3 dotadan başlayarak :)

tuncaaa bunu beğendi.
  3. hocam ben de uzun zamandır oynuyorum ama oyuncuların deyimile tam bir noobum.gene de eğleniyorum oynarken.hırs falan yapıyorum.

4. Buyrun lol oynayalım beraber

5. Lol bilmiyorum oynayanların anlattıkları kadarıylada bana göre değil. Dota yetiyor bana ruslar olmasa daha güzel olacak hatta.

atlantigue2a bunu beğendi.
  6. Wasp lol dotanın 2 tık daha basiti

7. ruslarla dün ben de oynadım epey kafa ütülüyolar.

lol oynadım ve beğenmedim.dota cidden yetenek ve dikkat gerektiriyor

8. Basit olmasın abi dotada düzgün 10 adam denk gelmdimi çok güzel stratejiler dönüyor oyun bir o tarafa bir bu tarafa falan baya doyuruyor :)

malifalitiko bunu beğendi.
  9. Allah'ım sana çok şükür. Bu forumda da Dota 2 oynayan birileri çıktı. :D

10. beyler gelin beraber oynayalım madem

11. Bi heves kurmuştum, baya kastı. Teknoloji olarak çok geride kalmışım. :D Gitarı satabilsem bi... :D

12. benide say

13. Hiçmi lolcu yok

14. Lolcular dışarı asasd :D

15. Merhaba bu konuyu uzun zamandır açmak istiyorum bu oyunların bağımlısıyım :D World of Warcarf-Dota 2 gibi oyunlardan kopamıyorum Amerikan serverinde oynuyorum bir kaç yıldır.Gercekten günde 2-3 oyun attıgınızde ve kazanırsanız strest atmaya bırebır :D LoL denilen oyun Dota 2 özentisi bir oyun ve gerçekten çok çocuk var küfür yemekten bıktım artık sinir hastası olursunuz o derece lanet bir oyun :D

Dota 2 de tek kötü yön Ruslar,gerçekten ultra nooblar hayatım böyle bır ırk görmedim hem oynayamıyor hem takımına küfür ediyorlar ve oyunun gidişatını feedleyyerek bozuyolar neyse ki Rus serveri var oyunun nadir raslıyoruz diger serverlarında Parti kurdugumuzda fazladan müdacale puanı gelıyor Atlantigueable nickim gelicek arkadaşlar eklesin oyunlarız arkadaşlık atmanız yeterli :)

16. Dota kandır, candır.

17. ben de burakayci ekleyin

18. Son iki gündür nedense çok kötü oynuyorum, hakaret üstüne hakaret yiyiyorum :D Bu süreç başlamadan önceki son 15 ranked maçımda da random hero seçip kazanmıştım. Sonrasında bozuldu herhalde combo :D

19. gelin maç atalım beyler

20. kimse iplemiyor ama tekrar ediyorum.steam den ekleşelim.

Bu Sayfayı Paylaş