Crimson(Metal)-ankara

2006 itibariyle Ankarada kurulan grup Odtü bahar şenliklerinde sahne alacak olup, ankarali metal severlerin hizmetine sunulmuştur.

Efenim grup;
Vokal-görkem
gitar-reha
gitarr-kerem
bass-selman
davul-seyda

kadrosu ilen iced-earth, sentenced, iron-maiden, blind guardian gibi grupların şarkılarını seçerekten göreve başlamıştır.

İlgililere duyurulur!

nbr mert evt bn o selman rea da burda başladık çalışmalara takılıoz öle bekleriz şenlie 4 mayıs ta 13.00 gelin hee söle millete :D

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Düzeltik lan tamam isyan etmeyin hemen!:)
İyiydi diyelim iyi olsun gbanes374 kardeşim.:)) Bekleriz konsere ilk kez sahne alıcaz bakalım. Saolasın iyi dileklerin için.

Efenim Crimson grubu 23 Nisan çocuk bayramı itibariylen çok çok ani bir şekilde gelmeyen bir grubun yerine yolcu bar da sahne alıverdi. İşin aslı tam nedir ben de anlamadım lakin çaldık 5-6 parça, soundchecksiz bi gazlan. Bizi dinleyebilmiş kimseler varsa yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen netekim ilk konserimiz böyle oluverdi.
Önümüzdeki maçlara bakıcaz:)
Bu arda stüdyo bagetten Burak dostumuzada burdan da bi teşekkür etmek isterim ilgisi için.

Efenim odtü konseri için son 24 saat... geri geri sayıyoruz. Bir kez daha duyurayım efenim saat 1 de panayır analında(çarşı önü) gelin dinleyin sonrada yorum yazın hadi bakiim!

ne desem boş çok güzel bi grup bence vokali gitarı bası davulu herşeyi çok güzel çok beğendim :). keremin sahnedeki şovu ayrı bi güzeldi vokale verip tersten çalmalar falan :D. sizi izlemeye devam edeceğim başarılar hepinize.

kirpikerem01 demiş ki:
Bekleriz konsere ilk kez sahne alıcaz bakalım. Saolasın iyi dileklerin için.

:dan :!: En Yakın Bar Konseriniz Yakın Sanki :twisted:
Konuşuruz Tekrardan Ama, Aslında Siz Baget'e Uğrayın Derim... ;)
Başarılar... :metalhead
Bu Arada Bugün Müsaitseniz Kafalarınızı Garage'a Bırakın İsterseniz :metal :metalhead

metalconcert3is.jpg

walla emrecim gözlerim yaşardı senden iyi bişey duydum kendi namıma ne diyim:)

Organize arkadasımızada bekleriz haberlerini diyelim afişe hafta oldum bu arada.

Punky kardes saolasın, gerçi kayıttan izledim baya saglam hatalar yapmışız (kendi adıma özelliklen), af ola diyelim bi dahakine kendimizi affettiriz:)

kirpikerem01 demiş ki:
Efenim Crimson grubu 23 Nisan çocuk bayramı itibariylen çok çok ani bir şekilde gelmeyen bir grubun yerine yolcu bar da sahne alıverdi. İşin aslı tam nedir ben de anlamadım lakin çaldık 5-6 parça, soundchecksiz bi gazlan. Bizi dinleyebilmiş kimseler varsa yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen netekim ilk konserimiz böyle oluverdi.
Önümüzdeki maçlara bakıcaz:)
Bu arda stüdyo bagetten Burak dostumuzada burdan da bi teşekkür etmek isterim ilgisi için.

Kardeşlerim Daha Yeni Okuyabildim... :( Kusuruma Bakmayın Çok Yoğun Geçti Bu Hafta...
23 Nisan da Yaptığınız Bu güzelliği Bir Konsere Çağırarak Ödeyeceğimi Söylemiştim...
Ayrıca O Güne Dair Yapılacak Yorum :metalhead

Geri