Vertigo (Rock) - İzmir

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Glamrulesss tarafından 18 Nisan 2006 tarihinde açılan konu

1. Bundan yaklaşık 1 ay önce kadar kurulan grup İzmir'de pazar gününden itibaren Guardian Bar'da sahne alacaktır.Daha çok Hard Rock ve eski popüler parçaların coverlarını çalmakta olan grubun üyeleri ;

Burcu Güler - Vokal
    Emre Sarıkaya - Gitar (Aynı zamanda Dawnfall grubunun gitaristi )
    Hakan Uzunca - Gitar&Geri Vokal
    Tunca Ayyıldız - Bas&Geri Vokal
    Can Yurteri - Davul

2. Sağlam bi grup olmuş gibi görünüyor..
    Grup elemanlarının bikaçını önceden başka gruplarla dinlediğim bu yeni oluşumun performansını dört gözle bekliyorum.en çok da vokali merak ediyorum aslında :) bakalım hepberaber görücizz..
    Hepinize başarılarr..

3. Yaw bana da tanıdık geliyor burdan bir kaç kişi ama nerden hatırlıyorum acaba :p
    Beyler ! sizlere başarılar en büyünden :)

4. heyyy!!
    ben bu grubu tanıyorum :D
    sızı gelip izlemeyi cok istıyorum birebir gormedim ama gruptan birkac kisiyi taniyorum vee cook iyiler.
    gelip izliycem bigun sozz... :D

5. İn-San gitar arkadaşım sende bana tanıdık geldin bayaa ama gorusemiyoruz uzun suredir olmuyor böyle:) ayrıca breakdancer_duygu isimli kişiyle alakamız yoktur kim olduğunu da bilmiyoruz:) hele ben hiç bilmiyorum,msn'i de yok bende ama gelsin tanışmak isteriz :D

6. Jeff

Jeff

88
    0
    300
    Sevgili kardeşim Can'a yeni grubunda başarılar dilerim, herşey yolunda gider umarım.

Sevgiler

7. Desteğinden ötürü çok teşekkür ederiz Emre ABİ:) umarım siiznle de aynı sahneyi paylaşırız gün gelir

8. Dün gece geldik ,dinledik ve gayet başarılı bulduk.Ama biliyonuz durumları erken ayrılmak zorunda kaldım :p .Unarım başka zaman sonuna kadar durabilirim.Hepinizi seviyom :)

9. Eywallah Reco,biz de seni seviyoruz:)

10. arkadaslardan duydum cok iyimissiniz,tebrik ederim!
    canakkaleyede bekleriz...

11. Merhaba arkadaşlar

Burcu eskiden tanıdığım Bandroll Burcu mu? Şu Akademi Türkiye'de finalist olan. Değilse de başarılar hepinize. Burcu eğer sensen özelden msj at. Bakalım tanıyacak mısın beni :)

12. Kendisine ileteceğim mavincigun eğer oysa özelden patlatır mesajı internet cafeden:)) bu arada arkadaşlar her pazar Guardian bardayız,hepinizi bekleriz

13. TUNK

TUNK

35
    0
    300
    Evet arkadaşlar kendi başlığımıza ilk yazımı yazıyorum. İnşallah herşey çok güzel gider. Çalışmalarımızın yanındaki temennimiz bu. Boş durup sadece temenni etmiyoruz yani:) Neyse uzun lafın kısası:
    Pazar akşamı Guardian'dayız. Hepinizin gelip bizi dinlemesini çooook isteriz. Görüşmeler üzere!

14. Pazar gunu guardıandakı performansınızı ızledık gayet basarılısınız yolunuz acık olsun.İyi calışmalar

15. eywallah dostum,umarın sizle de paylaşırız gun gelir aynı sahneyi:)

16. Bugün herkesi Guardian Bar'a bekliyoruz,geç kalmayın:)

17. Dün gece bizimle birlikte Guardian'da eğlenen herkese teşekkür ederiz,birkaç teknik aksaklıklar dışında herşey çok güzeldi,yine bekleriz efendim..:)

18. TUNK

TUNK

35
    0
    300
    Merhaba sevgili arkadaşlar;

Vertigo bu hafta da iyi çalışarak repertuarına 7 şarkı daha eklemiş bulunmaktadır. Bunların arasında çoook güzel ve sürpriiiz Vertigo'ca şarkılar bulunmaktadır.

Güncellenmiş repertuarımızı dinlemek üzere herkesi 7 Mayıs Pazar akşamı bizimle beraber Guardian Rock Bar'a çufçuflamaya davet ediyoruz. Gelirseniz çoook seviniriz!!!!

Eklenti: Sonradan farkettim: 7 Mayıs, 7 yeni şarkı. Bir anlamı olabilir mi acaba?:)

19. Vertigo yarın akşam saat 22:00 sularında Guardian Bar'da sahnede,ayrıca 11 Mayıs perşembe günü de Ooze'da yapılacak olan partide Detone ve Carnival'le birlikte sahne alacaktır..Herkesi bekleriz...:)

20. TUNK

TUNK

35
    0
    300
    Güncellenmiş program akışımız:

11 Mayıs Perşembe Carnival ve DeTone ile birlikte @Ooze Rock Bar

14 Mayıs Pazar @Guardian Rock Bar

Eğlenmeye devaammm... Ooze'a dikkatleri çekmek istiyoruz süpppper olacak:) Heyacanla bekliyoruz...

Bu Sayfayı Paylaş