Ankara'da Kapsamlı Müzik Market

Herkese merhabalar.Ankarada oturuyorum ve enstürman(Akustik gitar) deneyebileceğim kapsamlı bir müzik market bulamadım.Kızılay'da birkaç müzik markete gittim ve ya istediğim markanın ürünleri ya da bu markaların modelleri yoktu(baya yaygın modeller olmasına rağmen).Gitarı edinmeden denemek istiyorum.Acaba Ankarada geniş model yelpazesine sahip müzik market Tavsiye edebilirmisiniz?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Takamine,Cort,PRS,Epiphone gibi Markaların bazı modelleri var şuan aklımda.Öncelik Takamine(523sc)

daha önce gitmediysen kızılay dore müzikte deneyebilirsin, 1 sokak arayla 2 mağazası var yani bulma şansın yüksek. orada da bulamadım diyorsan daha kapsamlı bir mağaza ben şahsen bilmiyorum aklıma ilk orası geldi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Meşrutiyetteki şubesine uğradım.Takamine yok zaten.Taylor yamaha gibi markalar var.Bayındırdakilerede uğradım onlarda sipariş üzerine getiriyorlarmış.

Olgunlarda SEM müziğe uğra.
Yelpazesini son dönemde genişletti dükkanın küçüklüğü aksine içeride baya bi gitar var tavanlara kadar böyle :)

Bi de belli bi markanın distrübitörlüğünü yapmadığı için ne bilyim dorede veya zuhalde olacağı gibi belli markalarla karşı karşıya kalmazsın.
Hatay sokakta pan müziği de es geçme.

Geri